Біля будинку заступника мера Рівного машини провалюються в яму

Схоже у Рівному, як в Росії: дві біди, одна з яких наші дороги. При чому не тільки дороги по яких їздять звичайні рівняни, а й ті, якими їздять керівники міста. Так на вулиці Буковинській, де живе заступник міського голови Рівного Андрій Філін, утворилась велика яма на всю ширину дороги.

Яма на перехресті вулиць Кропивницького та Буковинської утворилась глибиною більше 20 сантиметрів. Здалеку важко оцінити її глибину, тому багато автомобілів потрапляли в неї на швидкості.

- Ви не уявляєте які тут можна почути висловлювання водіїів, які влітють в цю яму, - розповідає житель вулиці Кропивницького Сергій. - Я дзвонив в ДАІ і повідомив про яму: вони подякували за дзвінок і все. Другий день ніякої реакції.

Яма утворилась на місці траншеї по якій "Рівнеоблводоканал" проводив каналізацію вулицею Кропивницькоого до котеджного містечка на вулиці Буковинській. За словами місцевого мешканця пана Івана, комунальники мали заасфальтувати вулицю, але поки що цього не зробили.

- Казали що зроблять до 12 числа. А вже сьогодні яке?... Всі мешканці здавали по 6 500 гривень на каналізацію і на ремонт, але так нічого й не зробили, - каже чоловік.

В різних місцях видні провали верхнього шару і пустота внизу під дорогою. А це значить, що це ще не остаточний розмір ями.

Цікаво, що поруч з ямою мешкає заступник міського голови Андрій Філін. І вулиця Буковинська - один з двох можливих шляхів чиновника на роботу.

- Після дощу в ямі зібралась вода і взагалі водіям, які їдуть Буковинською не зрозуміло, якої глибини проблема на дорозі, - продовжує розповідати Сергій. - Реакції відповідних служб немає вже кілька днів. То ми з сусідами, щоб хоч якось попередити про небезпеку, поставили палки з тканиною.

Виходить, що не лише прості мешканці міста потерпають від поганих доріг? Їздять ними й чиновники міської влади. Щоправда, можливо заступник міського голови їздить на роботу іншою дорогою. Або ж для його позашляховика 15-ти сантиметрова траншея - не перешкода. Як то кажуть: "танки грязі не бояться".

Коментарі

Тю, та то Філін сам перекопав що б не їздили біля його будинку... за прикладом Каштана (свого сусіда-родича), той взагалі був перегородив міську вулицю приватною брамою, але коли журналісти домоглися її демонтажу просто насипав гору землі на тому місці, здається і зараз там вона є, замість брами... тому нічого дивного в тому не бачу: нормальне бажання власника будинку - забезпечити нормальні умови існування собі і родині :)

Що тут можна сказати : Пана по халяві видно, нашу владу здалека, по дорогах і по корупції в місті!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.