Найчистіші місця Рівного. ФОТО

Нещодавно у Рівному пройшла акція «Чисте довкілля», яку проводив Рівненський обласний центр з гідрометеорології, щоб визначити рівень забрудненості атмосферного повітря.

У Рівному існує три стаціонарних поста, які знаходяться  у найзабрудненіших зонах. Це район автостанції «Чайка», залізничний вокзал та вулиця Млинівська.

За словами начальника Рівненського центру з гідрометеорології Богдана Масовця, так як дані стаціонарні пости знаходяться у місцях великого скупчення автомобілів, то загальна картина забруднення повітря є викривленою. Тому для більш точних результатів були створені нестаціонарні пости.

Кожного дня в один і той самий час впродовж десяти днів працівники хімічної лабораторії відбирали проби повітря в „умовно чистій” зоні:

Вулиця Волинської  Дивізії:

Вулиця Драгоманова (район краєзнавчого музею):

Парк біля Палацу Хіміків:

Під час проведення акції було відібрано та проаналізовано 420 проб повітря.
 - Нам необхідно облаштувати ще один стаціонарний пост, який знаходитиметься в «умовно чистій зоні», а саме біля краєзнавчого музею, адже за результатами досліджень це є найчистіша територія в місті. Пост коштує 500 тисяч гривень, якщо нам його нададуть ми готові повністю його забезпечити людьми і взяти на обслуговування, - розповів Богдан Масовець.

На графіку зображені гранично допустимі концентрації (100%) та середні концентрації по 6-ти точках відбору:

Інфографіка виготовлена інформаційно-аналітичним центром Infolight на замовлення "ВСЕ"

Про результати дослідження інших трьох "умовно забруднених територій" читайте в наступному матеріалі у рубриці "Життя".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.