Найбрудніші місця Рівного. ФОТО

Нещодавно у Рівному пройшла акція «Чисте довкілля», яку проводив Рівненський обласний центр з гідрометеорології, щоб визначити рівень забрудненості атмосферного повітря.

У Рівному існує три стаціонарних поста, які знаходяться  у найзабрудненіших зонах. Це район автостанції «Чайка», залізничний вокзал та вулиця Млинівська. Але вони не показують реальної картини забрудненості повітря в місті, тому було створено нестаціонарні пости в інших забруднених місцях та "умовно чистих зонах".

Кожного дня в один і той самий час впродовж десяти днів працівники хімічної лабораторії відбирали проби повітря в більш забруднених місцях:

Вулиця Чорновола:

Вулиця Степана Бандери:

Вулиця Макарова:

В результаті дослідження було зафіксовано перевищення норм у повітрі таких речовин як пил, фенол та формальдегід. Тобто, найбільш забрудненим є повітря на вулицях міста з інтенсивним рухом автомобілів.

На графіку зображені гранично допустимі концентрації (100%) та середні концентрації по 6-ти точках відбору:

Інфографіка виготовлена інформаційно-аналітичним центром Infolight на замовлення "ВСЕ"

Коментарі

Хтось з кореспондентів може зробити корисну справу для міста. Фіксуйте та виставляйте напоказ забруднені та неохайні місця Рівного, одночасно недсилайте ці фото для Хомка. Може з допомогою журналістів місто стане чистішим. При Чайці стільки бруду особливо на окраїнах небуло.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.