Губернатор Рівненщини подарував дітям вертоліт

Рівненські журналісти в рамках благодійної акції зібрали онкохворим дітям 6000 гривень, на які, за проханням обласної дитячої лікарні, закупили нову постіль. До медійників зі своїми подарунками доєднався і губернатор Рівненщини Василь Берташ. 

Проект "Журналіст змінює професію" відбувся ще торік. Тоді місцеві журналісти за один день спробували опанували нову для себе професію на підприємствах Рівного. За це керівники цих установ жертвували по 500 грн для онкохворих дітей краю. І тільки зараз організатори проекту - обласна влада, оголосили на що витрачені зароблені медійниками кошти - на постіль.

Сьогодні нову постіль передали для відділення онкогематології обласної дитячої лікарні.

Організатор проекту - керівник прес-служби голови Рівненської ОДА Юлія Гуменюк на захід запросила декількох журналістів - учасників проекту та свого шефа - очільника Рівненщини Василя Берташа.

До дітей Берташ прийшов із власники подарунками - іграшками. Серед них були й вертольоти. Напевно, нині у посадовців найвищого ранку, за прикладом президента України, нині мода така. Навіть, якщо вертольоти іграшкові.

Як розповіла автору цих рядків Юлія Гуменюк, на подарунки Василь Михайлович із власної кишені розщедрився на суму 3000 гривень.

До речі, на відміну від всі інших відвідувачів, очільника області ніхто не змушував вдягнути на ноги бахіли та пов'язку на обличчя. Мабуть, ніхто навіть не запропонував. Ось вона, велич займаної посади :)

Під час передачі подарунків для представників влади волонтери благодійного фонду "Скарбниця надії" подарували значки, що символізують боротьбу з онкологічними хворобами. Хоч є підозра, що чиновники навряд чи їх носитимуть.

Як прозвітувала сайту чесних новин "ВСЕ" Рівненська ОДА, із зібраних журналістами 6000 гривень на пошив комплектів постільної білизни було витрачено 4528 гривень. 

А все, що залишилось, вони передали для благодійного фонду "Скарбниця Надії", який постійно збирає кошти на лікування онкохворих дітей.

На зустрічі була присутня й журналіст телеканалу РТБ Оксана Жужельська, яка під час благодійного проекту працювала на АЗС та заправляла автомобілі.

Власне, після натхненних промов Василь Берташ узявся дарувати іграшки.

Його дії ретельно фіксувалися працівниками комунальних ЗМІ та прес-службою ОДА. Інформаційний привід, як то кажуть, на "5+". Ні, я в жодному разі не критикую. Просто згадав фразу, прочитану якось на паркані: "Роби добро і втікай". І що б ця фраза означала?

Лікування онкологічних захворювань недешеві. І, звісно, для батьків куди більше згодилася б готівка, а  не постіль чи іграшки. Але готівки тої на всіх було б я краплі в морі. Водночас, більшість дітей у палатах лежать на принесеній із дому постелі, адже лікарняна не є добротною. 

Саме тому, як пояснили організатори, вони пошили цупку постіль, аби та довго прослужила. 

А щоб сірі будні були веселішими, для дітлахів презентували нові іграшки.

Якщо згодом в ЗМІ ця новина не буде розпіарена в контексті "Який класний Берташ, яка чудова влада", то і Василь Михайлович, і організатори благодійного проекту справді молодці. 

Бо хто ж подбає про таких дітей, як не сильні світу цього? Єдине над чим вони обов'язково повинні задуматись...

...це те, що про ближнього слід дбати взявши за основу одне правило - "роби добро і втікай". Як вважаєте?

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Коментарі

Олександр , ми тут поширили в фб таке повідомлення , може від вас хто захоче поспілкуватись скиньте повідомлення або у фб або на сайті в контактах.

"Журналістам з Рівного. Друзі, вчора були на РТБ і 30 хв говорили про нашу діяльність ( благод. фонду) і не встигли розповісти майже нічого, також трохи попереписувались в коментарях до статті з вашими колегами і зрозумів, що розповісти є про що, не про нас, а про благодійність, якою вона є і якою б мала бути , бо відчувається, що і ви і люди не розумієте багатьох речей, ми то в цій сфері «поварились» трохи , дуже хочеться щоб і ваш рівень розуміння зріс і щоб людям розповіли, а там дивись і відношення суспільства до добродійності зміниться. Хто готовий поговорити 1,5-2години і написати не сенсацію але статтю, яку людина не дарма прочитає? Можемо у нас в офісі з чаєм на Д.Галицького 19/519, розповідати будуть Мар*яна Рева і я."

До 2010 було те саме лайно, тільки іншого кольору.

Петровський . Сайт не повністю відображає, претензії до адміна.

Це добре що є. Але влада у нас з 2010 одна й та сама...

Олександре , знову не повірите - нам періодично виставляють претензії що ми піаримось на дітях, але то публіка яка сама ніколи нікому нічим не допоможе. Стосовно того як чиновники піаряться, ну не вміють вони гарно це робити. А через те що багаті люди бояться свої імена показувати, насправді тільки шкода, БО багатіїв в Рівному багато а от жертводавців серед них мало, чоловік 10-15, немає ПРИКЛАДУ хорошого вчинку в їхньому колі . Виходить що бути жертводавцем у нас це соромно, а це архінеправильно. Розумію що можуть сказати, що то не по християнськи на показ виставляти вчинки, але у нас не було меценатства років з 90, потрібно заново вчитись бути соціальновідповідальними, а хороших прикладів як на зло немає, всі бояться, що їх звинуватять у піарі. І зараз уже легше знайти кошти на лікування конкретній дитині, але ще не можливо знайти кошти на якісь проекти, наприклад "Банк донорів" , коли розповідаєш про проект постійним жертводавцям у них в голові колапс наступає " як не конкретній дитині? навіщо? Ні!" . Так хай той проект називаєтьс хоч "Банк донорів ім. Пупкіна" допомоги людям, потребуючим крові, від того менше не стане головне щоб мав можливість працювати.

Хто не працює в органах влади, той не знає, що діяльність їх керівництва в обов"язковому порядку має оприлюднюватися й висвітлюватися в ЗМІ. Вважаю, що голова ОДА В.Берташ, у силу свого характеру, без проблем міг би надавати допомогу онкохворим дітям так, щоб ніхто цього не знав. Але такі порядки, що прес-служба ОДА повинна такі заходи обов"язково висвітлювати. Нічого не вдієш - так було і буде при будь-якій владі. Дай, Боже, щоб усі чиновники піарилися через реально зроблені добрі справи!

Чесно говорячи, хай піаряться-розпіаряться – будь-хто, але нехай допомагають. Не дай Боже туди потрапити у якості пацієнта… Юля Гуменюк робить хорошу справу – і минулого року, і зараз. (Бог усе бачить, друзі). Наскільки я знаю, Берташ ділиться з онкогематологічним відділенням частиною зарплати. І за це можна подякувати. Давайте краще влаштуємо змагання – хто більше допоможе (з піаром чи без – не важливо).

Я ще раз поясню всім незадоволеним:

Проблема тут у тому, що якщо робиш добро - роби тихо, роби щиро, роби від душі, як це роблять волонтери, в т.ч. й ті, що відписалися тут. Не жертвуй для того, щоб розповісти про це на камеру чи в газету. Ну не так хіба?

Петровському: якби до тебе підійшли журналісти і запитали нащо ти збираєш кошти для дітей і ти відповів би, ніхто не засудив би тебе, не сказав би "о піариться". Бо ти представник громадянського суспільства із нормальною свідомістю, в основі якої розуміння того, що треба допомагати один одному, підтримувати, жертвувати.

Але коли чиновник інвестує суму в благодійність а потім розкажує журналістам як йому серце болить за дітей і який він класний - це неприпустимо. Берташ - це не Петровський і не Поліщук, це не одна ліга, не ті самі повноваження, не той статус. І сприйняття однакових ініціатив від Петровського і Берташа апріорі не можуть сприйматися однаково. Це моя думка, і моя позиція.

Берташ був би чудовим чоловіком в цій ситуації, якби не піярився на цьому. Не піярився, як це було у попередні рази, коли він жертвував.

Хто не зрозумів суті, я поясню: помічниця Берташа запросила рівненських журналістів провести акцію для онкохворих. Зібрали 6000 грн. Звернулися до дитячої лікарні, спитали що їм потрібно. Ті сказали, що нова постіль. Коил дійшло до вручення постілі, прийшов Берташ із лояльними (в силу обєктивних причин) до нього ЗМІ та іграшками. Почав дарувати їх, виголошувати промови і роздавати інтервю. Нормальний хід, так?

Натомість із журналістів, що брали участь у благодійній акції, запросили здається 2 людей. Ну не робиться це так, не робиться. Ви мені що хочте кажіть. А Берташ своїми діями цього разу дуже засмутив.

Організатор акції - Юлія Гуменюк.

В сюжеті синхрон Берташа, який розказує як любить дітей. 

В сюжеті відсутній синхрон організатора Юлії Гуменюк.

В житті присутня образа Юлії Гуменюк на автора за наїзд на Берташа.

В життя повністю присутнє розуміння, що треба допомагати дітям.

В житті повністю відсутнє розуміння, що піаритись на дітях - не гарно.

В коментарях до публікації цього допису у ВК волонтери пишуть, що меценат пожертвував 40 000 євро і побажав залишитись невідомим. Натомість керівник області подарував фактично крихти зі свого столу, використав це для піару і ще й викликав всенародне захоплення в окремих індивідумів. 

Навіть за крихти Берташа можна було б вважати добрим совісним чоловіком, який ділиться із ближнім і нужденним. Якби не одне але: розголос своєї доброї діяльності на всю область через авторитетні комунальні ЗМІ.

Якби мова йшла про представників громадянського суспільства, який вклали власний час, сили, ресурси (не обовязково матеріальні) не шукаючи слави, віддачі чи подяки - це інша справа. Але мова йде про чиновника найвищого рівня, який створив собі інформаційний привід для піару і використав його. 

Скільки ще я можу пояснювати, чому матеріал написаний у такому скептичному тоні?

Коли ВИ нарешті опублікуєте про АСКОЛЬДА ПАВЛОВИЧА!!!!!????? Знають хто куди ср..ать ходив, а про допомогу дитині ні слова!!! Тільки примазуєтесь до різних проектів, що влаштовують інші на підтримку Аскольда!!! Дайте, нарешті, інформацію на головній сторінці і трольте як ви це робите з іншими статтями! На цьому не заробиш ні грошей ні піару, але може "затчеться"
У 5-річного рівнянина лікарі діагностували лімфому Беркітта - це злоякісне захворювання, рак. Хлопчик стрімко худнув та перестав ходити.Лікарі відразу почали інтенсивне лікування. Хлопчик вже пройшов один курс хіміотерапії. Після неї почалися ускладнення: стоматит і токсичний гепатит. Потребує ще три хіміотерапії, нині він в тяжкому стані. Та надія на одужання в Аскольда є - його готова прийняти на лікування Ізраїльська клініка. Однак, сума, яка для цього потрібна, для батьків хлопчика непідйомна - близько 150 тисяч євро. Рідні Аскольда просять усіх небайдужих допомогти врятувати життя дитині! Реквізити для допомоги: картковий рахунок в Приватбанку: 4405 8858 2851 2159 Павлович Вадим Миколайович
http://piccy.info/view3/4648338/304787d3d25fe8b419f918b2009e3cc9/
http://vk.com/club_dobro_peremoze
http://www.odnoklassniki.ru/vryatuyzhi
https://www.facebook.com/AskoldPavlovic

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.