Українські миротворці зустріли своє професійне свято у небі ДР Конго

Міжнародний День миротворців ООН льотний склад окремого вертолітного загону зустрів у небі. Цього дня два екіпажі українських Мі-24 здійснили переліт з міжнародного аеродрому міста Ентеббе до аеродрому міста Гома. Польотне завдання виконали командири екіпажів ударних вертольотів полковник Влодимир Пастухов та підполковник Роман Дубинецький.

Миротворці із Рівного у Конго займаються розвідкою

Як зазначив штурман окремого вертолітного загону підполковник Віктор Вікторовський, за три години авіаційна техніка подолала чотириста двадцять кілометрів повітряного шляху в умовах гірського та водного рельєфу місцевості.

Рівненські миротворці моляться у серці Африки

– Ці вертольоти готові до виконання завдань Місії ООН у повному обсязі, до наступної ротації кожен з них налітає в Африканському небі близько 700 годин, – зауважив він.

Як повідомив помічник командира 18 ОВЗ Місії ООН у ДР Конго майор Віктор Шубец у той же час на аеродромі міста Гома інша пара українських Мі-24 була піднята в небо для виконання польотів у межах провінції Північне Ківу. Таким чином наліт ударних вертольотів Мі-24 протягом одного дня склав більше десяти годин. Всього ж протягом виконання завдань окремим вертолітним загоном Місії ООН у ДР Конго екіпажі другої ротації здійснили близько двох сотень польотів та провели в африканському небі більше чотирьох сотень годин.

Варто зазначити, що цього ж дня у базовому таборі командир окремого вертолітного загону полковник Володимир Пастухов привітав підлеглих зі святом та подякував їм за службу миру. У цілому з нагоди Міжнародного Дня миротворців ООН у ДР Конго було відзначено більше двадцяти українських миротворців.

У Рівному до Міжнародного дня миротворців відкрилась фотовиставка.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.