У якому стані залишився стадіон після концерту "Океану Ельзи" у Рівному (ФОТО)

 

Спираючись на чутки про майже тотальне знищення газону на рівненському стадіоні "Авангард" після концерту гурту "Океан Ельзи" ми завітали туди із фотоапаратом аби пересвідчитися або спростувати цю інформацію.

 

 

Для початку продемонструємо загальний вигляд смарагдового газону з кожного кута поля.

Вже з цих ракурсів видно, що трав'яний армагедон на стадіоні на настав. Не цього разу.

Наступного дня після концерту, станом на 14.00 майже все сміття було зібране. А технічні працівники стадіону займалися стрижкою газону.

На травичці подекуди ще валяється сміття - дерев'яні тріски, папірці та недопалки.

Балачки про те, що встановлена сцена та облаштована фан-зона завдала збитків футбольному полю, здається, перебільшені. Подекуди на траві видно сліди від розміщення сторонніх предметів. Але не більше того.

Є підозра, що за витоптані ділянки біля воріт і в центрі поля дякувати слід не фанатам "ОЕ", а футболістам, які там грають.

Куди більше від газону нас зацікавив стан трибун. Адже саме там знаходилася основна маса відвідувачів.

Близько півтора десятка нових сидінь на стадіоні "Авангард" нині перебувають у зруйнованому стані. Як то кажуть в таких ситуаціях, автор під час того, як їх ломали, "свічку не тримав". Можливо тисячі відвідувачів концерту поводилися чемно, а сидіння поламали десятки відвідувачів футбольних баталій, що регулярно відбуваються на цьому стадіоні?

Інтернет свідчить про те, що вартість одного такого сидіння майже 100 гривень.

Висновок: стадіон "Авангард" після концерту гурту "Океан Ельзи" майже не постраждав. Ну майже.

Див. також Концерт «Океану Ельзи» - останній цвях у труну рівненського футболу

Ключові слова: 

Коментарі

А у меня такое впечатление, что они сами с собой переписываются. Уж больно стилистика всех комментов одинакова. Надо же, придумали себе - жертвы тролей. Преследуют из одного издания в другое! Мания, не иначе. В психиатрии есть такой диагноз.
Просто подогревают, так сказать, интерес. ИМХО. Такая перед ними поставлена задача. А качество материалов - дело второстепенное. Очень жаль. Ровно не хватает хороших журналистов. Они давно в Киеве. Или занимаются чем-то другим, а не такими вот - грязными инсинуациями за еду.

Яка ж ваша місія?) ви звичайні латентні тролі і не більше того)))
"місія" це забагато честі для рукоблудпісцев як ви)))
Я взагалі не розумію, навіщо журналісти вам відписують)

Чому так зразу, можливо це Олімпіаштадіон зруйнували))

вдячний

"журіналітиків":) -жюрі "нал" ітиків. Ці ітики за нал ВСЕ що хочеш зроблять:))
Ще один надзвичайно важливий аспект, про який не можна не говорити: освічені, кваліфіковані, з почуттям гідності та досвідом журналісти ...нікому не потрібні!
Власникам ЗМІ простіше найняти на роботу хлопчиків та дівчаток і платити їм копійки, ніж рахуватися з вимогами професіоналів!

не вірте.

Ви хоч самі вірите в те, що пишете? Десять раз назвав тролями, а продовжуєш годувати :))) Шановні, у вас манія величі. Нашу місію лише бовдур може назвати тролінгом! Роззуйте очі- це ЛІКБЕЗ!!! Можливо ця критика вас до чогось спонукатиме...

а я не журналіст, журфаків і і філфаків не кінчав - мені можна)
а Ви я бачу прогресуєте, похвально. Чого доброго за граматику візметесь, будуть ще люди може.

хоббі пишеться з одною "б". бачу ви теж грамотій)

Погано працюєте - це про вас. А у мене це - хоббі - знущатись з недолугих безграмотних "журіналітиків"). І не радійте зі своїх рейтингів. Шустера теж багато хто дивиться, але це не заважає обпльовувати екран, коли йде його шоу. Теж саме з вами. З"явилась нова цяцька - то можна погратись Потім викинуть і цяцьку і вас усіх разом взятих. Після перших же невдалих для вас виборів.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.