Рівняни знайомляться за п'ять хвилин. ФОТО

3 червня, у кафе-барі «Джемм» відбулись швидкі побачення. Організатори переконані, для того щоб знайти своє кохання, варто лише оглянутись навколо. Тому зустріч пройшла під гаслом  «Любов поруч».

Це новий формат вечірок, що складаються з міні побачень, метою яких є допомогти познайомитися з великою кількістю нових людей і можливість віднайти свою другу половинку. Це унікальна можливість зустріти свою другу половинку, витративши всього 1-2 години.

Цього разу лише шість рівнян виявили бажання прийти на побачення «наосліп». Можливо погода завадила, а можливо просто молодь ще не звикла до такого виду знайомств.

Всі учасники мали змогу поспілкуватись один з одним напротязі п’яти хвилин.

Зацікавились навіть відвідувачі кафе. Зокрема участь у швидких побаченнях прийняв американець, який відпочивав у залі.

Після знайомства на учасників чекали цікаві загадки та сюрпризи у вигляді жартівливих подарунків.

Також впродовж вечора організатори показали короткі сюжети про експрес-побачення та уривки з відомих фільмів.

Ірина

За словами організаторів, у Рівному проводились чотири вечірки «швидкі побачення» і це було справді цікаво та весело.

- Побачення пройшли б набагато цікавіше, якби долучилось більше учасників. Адже «Speed dating» розрахований мінімум на 20 людей. Сьогодні ж прийшло лише шестеро. Ми плануємо й надалі проводити такі зустрічі – говорить співорганізатор заходу Ірина.

Після завершення знайомств учасники заповнили картку симпатій, в якій вказали навпроти кожного імя чи хотіли  вони щоб організатори в подальшому дали номер їх телефону. На наступний день у випадку якщо симпатія є взаємною, організатори мали надіслати смс-повідомлення із повідомленням про те, що пара співпала і надати номери телефонів.

Наступні «Speed dating» планується провести через кілька тижнів.

Для того щоб взяти участь потрібно написати на адресу iryna.winner@mail.ru. Вам буде надіслана анкета учасника. А також можна приєднатися до групи Speed Dating в контакті http://vk.com/event53959796.

Коментарі

виправили.дякую

3 червня, а не 4 проводився захід.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.