Рівняни подарували свято "Піккардійській Терції"

"Піккардійська Терція" вже 20 років дарує своїм прихильникам якісну музику. Разом із своїми рівненськими шанувальниками 3 червня у Рівненському драмтеатрі музиканти відсвяткували свій день народження концертом в рамках ювілейного туру.

 

 

У Рівному «Піккардійська Терція» зробила те, чого раніше ніколи не робила, як зазначили самі музиканти. Вони, на прохання юнака, виконали пісню для його коханої дівчини Олі. Але дівчина так і не показала свого обличчя. Мабуть, засоромилась…

- Дуже приємно сьогодні виступати для рівнян. Не знаю як ми вам, але ви нам, Рівне, свято подарували. Дуже приємно бачити сьогодні в залі нашого хорошого друга Юру Журавля, - сказали музиканти.

Хоч спочатку у залі було багато вільних місць, проте до кінця концерту їх стало значно менше. Проте найвідданіші шанувальники належним чином оцінили виступ своїх кумирів.

- Музику було приємно слухати. Мене просто вразив звук, якісний звук. У Рівному мало хто так звучить, - зазначив лідер відомого рівненського гурту «OT VINTA» Юрій Журавель.

Не тільки рівняни подарували свято «Піккардійській терції», а й вона зробила вечір відвідувачів святковим.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Концерт «Піккардійської Терції» у Рівному

- Прикро, що у залі були вільні місця. Але я хочу сказати, що мені концерт надзвичайно сподобався. Дуже якісно і культурно. Мені доводилося бувати на виступах різних артистів, але там, незважаючи на те, що був повний зал, артисти дозволяли собі вживати різні слова…Особисто мені сьогодні «Піккардійська Терція» подарувала насолоду, - поділився Олексій Сорока.

Коментарі

Прикро, що були вільні місця. Та вони сюди мало не кожного року заявляються з однією незмінною сто років програмою...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.