Як на Рівненщині відновлюються сироїдством

 

 Про сироїдство як спосіб харчування багато жителів Острога дізналися після візиту до міста народного депутата Михайла Волинця і виходу програми «Без мандата». А ось острожанин Олег Швець, керівник міськрайонного клубу  „Здрав будь” вже встиг на власному досвіді переконатися, що сироїдство – це не лише оздоровлення на фізичному рівні, а  і збільшення енергетичного потенціалу організму, а відповідно й інвестиції у своє майбутнє.

 

До нової системи харчування Олега підштовхнула потреба  змінити щось у своєму житті:

  • Я відчув, що просто розрядився, як батарея, багато працював, спав по 4 години. Раніше, коли я практикував пости, згодом вегетаріанство, то переконався, що можу обходитись трьома печеними картоплинами в день. А значить я мав потенціал, енергію, яку потрібно було підсилити через харчування, - розповідає Олег. -  Я свідомо був готовий до сироїдства і коли почав так харчуватись в комплексі з  дихальною, капілярною гімнастикою, одразу відчув болі в нирках. Спочатку злякався, вживав ліки на травах, це не допомогало. Це йшов процес самоочищення організму, який розпочався з нирок.  Але зовсім швидко я забув про нирки, почали боліти усі органи в шаховому порядку. І це було нормальним явищем: зміна харчування призвела до саморегуляційних процесів, які я відчув з перших місяців сироїдства. Скажу, що така перебудова може тривати і до семи років. Однак результати і наслідки нового способу харчування я відчув у перші  місяці: забув, де у мене знаходилась хвора печінка, відчув притік енергії,  витривалості у фізичній роботі.  

Сьогодні за плечима Олега Швеця понад 2 роки  сироїдного  харчування. Він вживає овочі, фрукти, горіхи( волоський, фундук), мед, кунжут, мак. Каже, що їсть дуже багато яблук, п’є лише джерельну воду. При цьому  харчується не строго по режиму, а на вимогу організму:  яблука їсть  до 12 години, а білкову їжу,  зелень після 12. Останній прийом їжі в 19 годині.

- Спочатку мені було дуже важко перебудовуватись, відчув, що втрачаю у вазі, - продовжує співрозмовник. – Був якийсь дискомфорт, мозок якось «гальмував», хоча в той час  я бігав марафон. Тоді я почав пити багато молока, а згодом, прислухаючись до свого організму, зрозумів, що потрібно просто пити більше рідини. Вона потрібна організму для для очищення кишківника, для розщеплення горіхів. І я перейшов на джерельну воду.  Коли відмовився від хлібо-булочних виробів, зрозумів, що відчувають  наркомани і алкоголіки.  Це, мабуть, аналогічне відчуття...

Олег Швець вже переконався, що їжа, як казав Сократ, може бути ліками. Адже вирощуючи той самий буряк, моркву на грядці, ми вкладаємо у це свою любов, старанність і відповідно овочі вирощені власноруч, приносять організму позитив у вигляді сили і здоров’я. А щодо вартості сироїдного харчування, то воно не є дорожчим, ніж звичайне.

  • Люди, які практикують сироїдство, більш життєрадісні, бо у них хороше здоров’я, витриваліші, - констатує чоловік. – Я викладаю фізкультуру у військовому ліцеї і знаю, що хлопці можуть підтягнутися на перекладині 60 раз максимум, при цьому вони інтенсивно тренуються. Я ж без тренувань можу зробити це 70 разів. Сьогодні я скульптор свого тіла і духу. Розумію, що знаходжу нове життя, коли від чогось відмовляюсь. Якщо під час переходів людина не буде відчувати цього нового, то вона «зламається».

Олег згадує своє спілкування з одним мільйонером, який казав: «Людина як ракета, повинна подолати прошарки певної густини,  перш ніж вийти на свою орбіту. Якщо вона це зробила в зробила в максимально короткий проміжок часу – вона самореалізувалась,  досягла успіху. Якщо ні -  розрядила себе в мінус» .

  • Нині левова частина моєї зарплати  іде на харчування,  саморозвиток. І це мої інвестиції в в майбутнє: не буде здоров’я – витрачатиму гроші на нього, буде здроров’я, розум – зможу передати щось  іншим, навчити дітей. Адже я хочу працювати не в сфері споживання, а  в сфері творення ( созидания – рос.). Це нові знання, нетрадиційні підходи, інакомислення, - резюмує Олег Швець.

Олена ТОЛОЧИК

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.