Міліціонер з Рівненщини взяв участь у миротворчій місії ООН. ФОТО

Свій професіоналізм та міцність духу проявив працівник Державної служби охорони в Рівненській області капітан міліції, інженер з озброєння ВТС та РЗ УДСО при УМВС України в Рівненській області Станіслав Гордовой. Він прийшов на змагання, переміг і поїхав на навчання в Африку.

До Управління внутрішніх справ в Рівненській області прийшла рознарядка на всі підрозділи про проведення відбору на навчання в миротворчі місії Організації Об’єднаних Націй. Від учасників вимагалося знання англійської мови на високому рівні, вправне водіння авто, влучна стрільба і хороша фізична підготовка. Станіслав двічі випробовував свою долю, аж поки йому все-таки це вдалося.

- Перший раз не пощастило - у 2011 році провалився на англійській мові. Тому цілий рік наполегливо займався. Вже у 2012 році пройшов. Із ста претендентів з усієї України я показав найкращі результати. Від гордості просто дух перехоплювало, аж не вірилося, що мрія здійсниться, - ділиться враженнями Станіслав Гордовой.

Всі відбіркові змагання проходили в миротворчому центрі у два етапи. Перший етап проводив представник Київського національного університету внутрішніх справ, другий – представник ООН. Цього разу представлений був француз. Найбільша увага приділялася знанню іноземної мови – тестування складалися з чотирьох стадій: читання, аудіювання, написання рапорту та усна співбесіда на будь-яку обрану екзаменатором тему. Всі завдання виконувалися на час.

Миротворці із Рівного у Конго займаються розвідкою

Потім учасники проходили лікарську комісію, після проходження якої на них чекала далека дорога і невідома країна.

– Направили нас у Ботсвану, місто Отце. Там ми перебували більше місяця. В основному працювали над вдосконалення навичок з мови, стрільби, рукопашного бою, бігали з щитами, вивчали як потрібно себе поводити при демонстраціях, великому скупченні людей.

Метою таких поїздок є підготовка кваліфікованих спеціальних професійних працівників міліції. Крім того, тим, хто успішно пройшов навчання, видали сертифікат, який забезпечує можливість викладання здобутих навичок по всьому світу.

Рівненські миротворці моляться у серці Африки

Станіслав Гордовой своєю поїздкою цілком задоволений, накопичилося багато вражень і емоцій, а головне - професійний серйозний досвід, який додає впевненості у собі.

- Я вперше перетнув екватор. Побачив іншу країну. Україна, - каже, - краще живе порівняно з людьми в Африці. Клімат не такий поганий. Я зрозумів, що, слава Богу, що ми живемо в Україні.

Капітан з Рівного забезпечує зв'язок Місії ООН у Конго. ФОТО

Капітан міліції мріє поїхати ще, але вже не на навчання, а для виконання справжніх специфічних обов’язків у місіях під егідою ООН. Про це повідомляє УДСО при УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.