Як інвалід марафонцем став

Днями в Острозі в рамках марафонського забігу „ Замками Острожчини” побував відомий марафонець Володимир Миколайович Глущук з Вінниці. За плечима 52 –річного спортсмена,  члена марафонського клубу „ Шрічинмой”  добові марафонські забіги в Чехії, Америці.  Отож, після забігу він поділився своїми враженнями, „родзинками”  спортивного життя і секретами витривалості.

 

  • Пісня, а не пробіжка, – так оцінив забіг на Острожчині марафонець. – Чудові краєвиди, гарна погода і команда.

Факел, з яким бігла команда спортсменів, Володимир Глущук передав острожанам, які зустрічали їх. Кожен міг потримати  його в руках аби відчути енергію спорту, бажання перемагати...

Володимир Глущук  спортом  - вільною боротьбою займався змолоду. І хоча не пив, не палив, але після армії „ заробив” виразку і протягом 15 років традиційними медичними засобами боровся з нею. Однак безуспішно, тому мав ІІ групу інвалідності.

  • Я з дружиною займався продажем книг по езотериці, не традиційному  оздровленню, – згадує Володимир Миколайович. – Звісно, що і сам ті книги читав, щоб покупцям знати що рекомендувати і для себе щось почерпнути з них. Спочатку пробував голодувати, займався медитаціями. Пробував бігти марафон. Однак 3 роки мені це не вдавалось – не вистачало сил добігти до кінця. З часом, коли перелаштувався на вегетаріанське харчування, змінив спосіб мислення, зумів таки  навантаження розподілити правильно і пробіг марафон! Радість перемоги над собою  була неймовірна! Ось так з інваліда я став спортсменом.

Згодом спортсмен потрапив на 4- добовий забіг у Чехію і з ним впорався, а цьогоріч в 10- добовому забігу в Нью-Йорку посів почесне ІІІ місце.  До речі, марафони бігає і дружина пана Володимира Наталія. Він вважає, що саме сім’я є давньою і головною основою фізичного та душевного здоров?я людини.

  • Коли і біжу, я контактую з матінкою-природою, радію хмарам, сонцю, деревам. Я просто радію життю, – продовжує Володимир Глущук. – Для мене марафон – це просто активний відпочинок.

Цікавлюся як же готується до марафону спортсмен. Його ранок починається із коктейлю з кульбаби, споришу, подорожника, петрушки з додаванням меду. А безпосередньо перед марафоном він випиває склянку води з медом.   В процесі бігу може з’їсти на ходу родзинки, горіхи,  банан, яблуко на вимогу організму. Головне ( і не лише в марафоні) не їсти і не пити разом.  

Володимир Миколайович, маючи такий досвід  за плечима, сьогодні навчає основам здоров’я молодь. При цьому каже, що він лише допомагає юним розкрити можливості свого організму. А це означає – навчитись радіти життю, позитивно мислити,  правильно харчуватись.

  • Наш організм – як оркестр. Якщо усі музиканти, тобто органи, правильно виконують свої партії, то і мелодія  оркестру звучить гарно, – ділиться співрозмовник. –  Тож я допомагаю усім охочим бути хорошими диригентами свого оркестру.

За словами пана Володимира, в  його планах створення Асоціації практиків здорового способу житття. Адже має багато друзів як в Тибеті, так і по всій країні, які готові ділитися власним досвідом і допомагати людям жити з посмішкою, забути про ліки і хвороби.

– Знаєте на Острожчині я вперше їздив на коні, – продовжує чоловік. – І це так цікаво та радісно!   Я бажаю усім любити життя і фокусувати енергію сонця в своєму серці!  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.