У Рівному обрали найкреативніший дитячий візочок. ФОТО

У Рівному 9 червня в парку імені Тараса Шевченка відбувся «Парад дитячих візочків», де перемогу здобула команда «Привіт з Індії», котра отримала соковижималку. Другою виявилась команда «Циганський табір», яка пішла додому з пароваркою. І третє місце розділили між собою команди «Всегда готов» та «Котигорошко».

 

Варто зазначити, що чоловіків тяжко «затягти» на подібні заходи. Тому іноді доводиться просто ставити перед фактом, як трапилось у сім’ї переможців – турботливий татусь змушений був відпроситись з роботи.

- Задум і технічне втілення це все моя робота - від слона до одягу. Виготовлення нашого візочка зайняло 5 ночей. На мою думку, дуже оригінальними були «цигани» та «лелека». Ми вперше беремо участь у параді, але якщо все буде добре, то і наступного року прийдемо, - пообіцяла мама-переможниця «Параду дитячих візочків» Тетяна Василенко.

Як розповів голова громадської організації "Татоклуб.РВ" Руслан Алексіюк, парад зібрав навколо себе близько 30 креативних сімей, котрі продемонстрували майстерність та фантазію, втілюючи цікаві ідеї у життя.

- Приємно, що проводяться подібні заходи. Але ще приємніше те, що з кожним роком учасників стає все більше і вони дуже творчо підходять до завдання. Ми готові сприяти у проведенні таких конкурсів, - зазначив директор парку імені Тараса Шевченка Андрій Мощанецький.

Зокрема, учасники представили «циганській табір», «швидку допомогу», «повітряну кулю», «автомобіль мажорів» та багато іншого.
Фоторепортаж: «Парад дитячих візочків»

Доречі, минулорічні переможці також вирішили спробувати свої сили у цьому році.

Загалом парад пройшов на ура, оскільки задоволені були і батьки, і діти.

Більше фото з події дивіться в нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.