Рівненським онкохворим дітям допоможуть із Києва

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", у Рівному немає необхідних для лікування онкохворих дітей витратних медичних матеріалів. Мова йде про одноразові системи для здачі донорської крові на тромбоконцентрат. Як стало відомо, найближчим часом це питання повинні вирішити.

 

 

Минулого тижня заввідділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні (РОДЛ) Любов Краков’ян написала звернення та попросила допомоги в управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА.

Так склалось, що журналіст сайту "ВСЕ" також поспілкувалась із начальником даного управління 10 червня, не знаючи про його зустріч із лікарем РОДЛ. Під час зустрічі Віталій Бойко вислухав розповідь журналіста про проблему і попросив надати йому для ознайомлення опублікований матеріал на дану тему. Насамкінець начальник управління охорони здоров’я пообіцяв зателефонувати в редакцію та повідомити про те, як вирішиться питання.

- Хочу розповісти, що ми домовились із Києвом і нам передадуть двадцять потрібних систем. Вони будуть впродовж тижня. Далі вирішуватимемо, як закупити ці системи вже за свої гроші, - зазначив по телефону сьогодні, 11 червня начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Віталій Бойко.

Як повідомила заступник голови правління БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева, за благодійні гроші також придбали дві необхідні системи.

Нагадаємо, що у відділенні онкогематології РОДЛ на лікуванні знаходиться більше двадцяти дітей. Зважаючи на відсутність безкоштовних систем, вартість яких від 2500 тисяч гривень, лікарі постійно повинні робити нелегкий вибір: на лікування якої дитини їх віддати?

Коментарі

Мова не йде про те, що завдяки журналісту питання вирішилось. Адже було написано, що заввідділення також зверталась за допомогою до Бойка. Просто обидва звернення були зроблені у різний час. Ні журналіст, ні лікар не знали про дії одна одної. Просто так співпало. І взагалі, не важливо, хто і кого "пне". Головне, аби проблеми вирішувались.

Хоч щось зрушилось змісця. Поки журналісти не пнуть...влада не рухнеться.Хоча вірю, що Бойко - один з небагатьох - порядний.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.