Рівненські бізнесмени шукали зв'язки у нічному клубі

Рівняни мали чудову нагоду обмінятися можливостями. Хтось налагоджував ділові зв’язки, хтось шукав бізнес-партнерів, а інші - просто обмінювалися контактами для подальшої співпраці. Таку можливість рівнянам надали організатори вечірки «Rivnе BizParty», яка відбулася 12 червня у нічному клубі «Магнат».

 

Гостей вечірки розважав запальний ведучий Євген Кірсанов, котрий створив дружню атмосферу в залі та познайомив відвідувачів між собою.

- Подібні зустрічі є хорошою можливістю завести нові цікаві та корисні знайомства. Рівняни вже стали більше відвідувати різноманітні культурні заходи. Наприклад, два роки назад залучити людей до такої вечірки було б дуже тяжко, - зазначив Євген Кірсанов.

Фоторепортаж: «Rivnе BizParty»

Сумувати гості просто не мали часу, оскільки організатори підготували багато сюрпризів. Серед яких гра в інтелектуальну «Мафію» та «Cash Flow», бальні танці та швидкі ділові знайомства.

Наприкінці вечора серед усіх учасників вечірки, котрі залишили свою візитку в подарунковій вазі, розіграли призи від партнерів. Переможці отримали футболки, кружки, майстер-клас з бальних танців, страхові полюси, квитки в кіно, безкоштовний курс жіночої самооборони та багато іншого.

А головним призом, котрий розігрувався серед інтернет користувачів, було запрошення на «Мафія-паті».

- Ми і надалі плануємо проводити такі бізнесові вечірки. Та маємо на меті залучити більше партнерів і обіцяємо ще більш значні та цінні призи, - пообіцяв організатор «Rivnе BizParty» Володимир Новацький.

Більше фото з події можна переглянути в нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.