Рівне зроблять містом фонтанів? ФОТО

У Рівному активісти відновлення парку Ювілейний зіштовхнулись з черговими проблеми. До дня Незалежності тут хотіли реконструювати та запустити фонтан. Власними силами вичистили споруду від сміття. Однак на тому роботи і призупинились.

 

 

 

Міська влада вже два місяці не може затвердити проект фонтану та почати будівництво, на яке передбачено 275 тисяч бюджетних гривень. 

Нагадаємо, що відновити фонтан у парку "Ювілений" міські депутати від опозиції вирішили навесні, коли проводили суботник. Депутати висловили готовність власноруч збирати кошти на відновлення фонтану та залучити до робіт мешканців мікрорайону. Таку пропозицію вони озвучили міському голові на сесії Рівненської міської ради.

- Я вам скажу, що цей фонтан точно буде відреставрований. Адже це я обіцяв рівненським учасниками шоу «Майданс». Вони просили мене відновити його роботу, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. -  Кошти на реставраційні роботи передбачені в міському бюджеті. Точніше були передбачені ще торік, але пропали в казначействі. Та цьогоріч ми виділили 275 тисяч. Ремонт буде. А зібрані окремо кошти можете витрати на лавочки та облаштування території навколо фонтану.

Окрилені цією новиною мешканці мікрорайону власними силами очистили фонтан у парку "Ювілейний" від сміття та бруду. Спочатку відкачували воду двома цистернами, а потім вигрібали сміття - вивезли три "Камази".

 

ДО

ПІСЛЯ

Однак минуло півтора місяці, а роботи по відновленню фонтану так і не почались. Ясність в ситуацію вніс депутат Рівнеради Олександр Нестерук, котрий опікується відновленням парку.  На своїй сторінці у Facebook він розповів наступне: 

- Стосовно фонтану у парку Ювілейний. Як ви знаєте, я особисто перейнявся його відновленням. І дощову воду та сміття разом з однодумцями ми вигрібали цілий тиждень. Вивезли не одну вантажівку, працювали навіть у мій день народження. Але громадську обіцянку прибрати фонтан - виконав. З міського бюджету на реконструкцію фонтану передбачено 275 тисяч. Справа за малим - визначитись та затвердити проект реконструкції. А потім почати роботу. Але з цим поки що не поспішають. 
Журналісти цікавляться у мене чи є вже проект. Доповідаю - поки що затвердженого немає. Є лише пропозиції. Пропоную вам фото. Як ви думаєте, який кращий?

Однак, за словами депутата, це не остаточні варіанти благоустрою, ще приймаються пропозиції. 

Подейкують, що  міський голова Рівного Володимир Хомко теж перейнявся фонтаном і проект благоустрою затверджує особисто. Тим часом, як повідомили на засіданні міськвиконкому очільник міста вже другий тиджень перебуває у відпустці та планує приступити до роботи на раніше 17 червня. Тому наразі невідомо, коли почнуться роботи з відновлення фонтану та чи не пропадуть гроші в казначействі цього разу. 

Як ми вже писали раніше, міський голова хоче збудувати ще один фонтан в парку "Лебединка", крім вже діючого, та пробурити артезіанську свердловину. Також він особисто перейнявся долею качок та лебедів у парку. 

У Рівному також діють фонтани на алеї Незалежності. Правда вмикають їх лише під час великих свят. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.