Ентузіаст з Рівненщини наповнює Книгу рекордів України

9 червня цьогоріч під час святкування Дня міста Острога острожанин-ентузіаст  Олександр Шустерук нагадав про себе встановленням газетного рекорду – найбільшої газети площею 440 м. Тоді він був і організатором,  і представником Книги рекордів України.  Та це не перший рекорд нашого колеги, який має ще і власне незвичне хобі.

Уродженець села Оженин Острозького району пан Олександр трудиться у Нетішині. Працює журналістом у газеті ХАЕС „ Перспектива”. Він – автор багатьох публікацій про захоплення працівників станції, ініцатором багатьох велопробігів.  Він має і власне цікаве хобі: збирає грамплатівки.  А почалося це хобі... зі смітника. Якось він побачив біля чужої хати незвичний паркан – господар виклав його з... вінілових платівок. Журналіст довго читав імена відомих виконавців і дивувався, як можна було такий скарб викинути на смітник? Олександр прийшов на роботу і поділився з колегами ідеєю збору таких раритеів. Першим приніс свій внесок у колекцію платівок редактор газети Віктор Гусаров і вже згодом у Олександра Шустерука звучали голоси Єсеніна, Толстого, Леніна. Нині його колекція становить понад 3 тисячі вінілових платівок.

Але наш колега за межами Острога відомий більше не як журналіст, а як автор креативних рекордів. Так, йому належить благодійна ідея  встановлення на День Незалженості у Рівному рекорду з монет «Державний герб — символ благодійності». Під час її проведення бажаючі долучились до відтворення розмінними монетами державного герба України заввишки 20 метрів. Гроші після фіксації рекорду були віддані на лікування дворічного Микити Хитрого з Радивилова.

Під час відзначення Дня рідного села Оженин Олександр зібрав найбільшу піраміду з... кулькових ручок. На її виготовлення пішло 1627 ручок.

В Національному університеті “Острозька академія” з його ініціативи встановили рекорд з найбільшого письмового вшанування історії української пісні. Викладачі, студенти, керівництво академії висловили свою любов до української рідної пісні яскравими малюнками, теплими словами та текстами окремих композицій на 4 тисячах аркушів паперу! Їх загальна довжина в ланцюгу становила  1155 метрів і тримали аркуші 700 людей.  Тоді у встановленні рекорду приймало участь одразу два Герої України- співачка Ніна Матвієнко та ректор академії Ігор Пасічник...

Знаючи креативність свого колеги, не сумніваюсь, що Книга рекордів України і в наступні роки міститиме ім’я їх автора – Олександра Шустерука.

 

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.