У рівнян виникли проблеми при реєстрації дітей в садочки

Як вже повідомляв сайт "ВСЕ", у Рівному розпочалась електронна реєстрація в дитячі садочки. Інформація про це розміщена на сайті управління освіти міста. Зокрема, зазначено, що за потреби батьки можуть звернутись до реєстратора, який має приймати в ЗОШ №1. Однак, як повідомили рівненські батьки, людина відповідальна за реєстрацію дітей у зазначеному місці не працює.

Аби дізнатись, де ж у Рівному можна зареєструвати дитину, якщо немає доступу до Інтернету журналіст сайту "ВСЕ" звернулась до міської ради.

- У ЗОШ №1 ми плануємо відкрити інформаційно-комп’ютерного центру. Він зокрема відповідатиме і за електронну чергу до рівненських дитячих садочків. Там зробили ремонт та закупили частину обладнання, проте усі підготовчі роботи ще не закінчили. Тож вирішили, що до відкриття цього центру реєстратор працюватиме не у школі, а в управління освіти, - пояснила заступник мера Рівного Галина Кульчинська.

Рівненські дитячі садочки - "золота жила"

Батьки, які з певних причин не можуть чи не хочуть здійснити реєстрацію в садочок через Інтернет можуть зробити це за допомогою реєстратора в управлінні освіти з 08:00 до 17:15 години щодня, окрім вихідних. На сайті ж управління освіти можна дізнатись про кількість зареєстрованих у всіх дитячих садочках Рівного.

Чиновник розповів скільки потрібно платити в рівненських дитсадках

Нагадаємо, що електронну реєстрацію у дитячі садочки у Рівному запровадили цього року. Таку ж систему реєстрації хочуть запровадити у всіх ДНЗ Рівненської області.

Коментарі

Я реєструю вже другий раз дитину в садочак і нас в електронній черзі нема.........для чього видумувати електронну чергу,як що вона працює через раз!??Шо мені робити,як дитину записати до садочка?

Якщо я дитину вже зареєструвала, але нам той садочок не підходить. Як можна видалити дані з бази, і зареєструватись знову в інший содочок?

Это всё бред и фикция, в законе про дошкольное образование нет никаких очередей. Зато есть "на протязі року від заяви батьків". Дайте контакты - расскажу как действовать, скину образец правильного заявления, и заодно какой ответ в итоге получается (а ответ говорит о том, что мой ребёнок зачислен в садик, это за год до того как он туда пойдёт). Ну не может подзаконный акт местного самоуправления быть выше законов, что я и доказал нашему управлению образования.

Дитину зареєстрував у 41 садок як тільки з"явилася електронна реєстрація. Із дружиною раділи, що дитина перша у списку, і однозначно попаде у садок без хабарів. Проблеми почалися у 2014 році, коли почали розбивати дітей на групи. Виявилося, що моя дитина чомусь зареєстрована 2013 роком народження, хоча народилася 2012року.Дружині виходити на роботу весною, а хто буде із дитиною дома? Після оббивання порогів рівненського міського управління освіти нічого не добився. Тепер боюся, що коли будуть формувати нові групи дітей, то дитина знову не попаде в садок. Для чого ця реєстрація, коли виникають такі прблеми? Я розумію, що коли при реєстрації вносиш дані про дитину, то номер свідоцтва про народження є унікальним кодом, і не може повторюватися.До кого мені звернутися, порадьте! У мене є інформація, що у дитсадок діти попадають і без електронної черги.Тоді в чому суть цієї електронної реєстрації? Хіба це не порушення прав дитини відвідувати дитсадок?

Якщо я дитину вже зареєструвала, але нам той садочок не підходить. Як можна видалити дані з бази, і зареєструватись знову в інший содочок?

Зарегистрировала ребенка в 40-й садик еще зимой, а в списках нас нет!!!! Пробовала в другой садик по району жительства - отказ, т.к. регистрация уже есть, а списках ребенка нет! Как такое возможно?

на сайті управління освіти, у розділі "дошкільна освіта". Прокручуєте ту сторінку до кінця і там знизу написано: Реєстрація на чергу в ДНЗ: і кнопка  "Зареєструватись"

ось ссилка на потрібну для реєстрації сторінку http://rosvita.rv.ua/doschool.html

А на якому сайті можна зареєструватися?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.