У Рівному "рейдери" посеред ночі викидають рівнян з квартир. ВІДЕО

Вагітну жінку з чоловіком, її матір-пенсіонерку невідомі намагаються викинути на вулицю з квартири на вулиці Соборній, 257. Рейдери обізвали жінок "тварями", виламали замки в квартирі та вже третій день ночують у їхній квартирі. А самим жінкам наказали забиратися на вулицю.

Біда спіткала рівнянку Людмилу Карпець в найнесподіваніший момент. Жінка поїхала в село провідати хворих батьків, а у квартирі №22 за адресою Соборній, 257 залишила свою вагітну дочку.

— Дочка зателефонувала і повідомила, що в квартиру вламуються невідомі. Тож я змушена була повернутися додому, — розповіла пані Людмила.

У підсумку непрохані представились господарями квартири і показали в паспорті прописку, яку зробили кількома днями раніше. А ще розповіли, що мають усі документи та дарчу на квартиру. Непрохані гості встановили в квартирі надувний матрас і залишись жити вже третій день поспіль. Натомість пані Людмилі з родиною вказали на двері. Мовляв вже через два дні в квартирі нові власники починають ремонт.

— Вони постійно кричали – вели себе по-хамськи. Називали мене "твар’ю". Чим я заслужила таке ставлення? – плаче жінка. - Все життя пропрацювала на промислових підприємствах Рівного, на "РівнеАзоті". Цю квартиру отримали разом з чоловіком, прописана з 1990 року. Однак, пізніше керівництво "Мехагробуду" не дозволило нам скористатися правом на приватизацію квартири, а запропонували її викупити. А тепер нам заявляють що наша квартира продана ще в 2004 році? Як таке може бути? Ми оскаржили так званий продаж квартири в суді. І суд ще в 2007 році визнав недійсним договір продажу квартири Миколюку Миколі "Мехагробудом". Однак з невідомих причин його представники вирішили вдертись до нас саме зараз. Як це так? Має ж бути рішення суду про наше виселення, його має виконувати виконавча служба… А у нас просто вибили двері, зняли замки. Та ще й мене, жінку побили… Де шукати справедливості?

Через "військовий стан"  в квартирі жінці неодноразово ставало погано, викликали швидку. А дочку пані Людмили передчасно забрали до пологового будинку. Жінки звертались в міліцію, але та не змогла нічим зарадити. Почали шукати захисту в депутатів та журналістів.

— Коли мені зателефонували мешканці будинку і розповіли про ці події – я виїхав на місце події. Біля під'їзду зустрів представника так званих нових власників, який прихопивши ноутбук тікав, щоб не зустрічатись з нами та пресою. На всі мої запитання відповідав лише по-хамськи, - зауважив депутат Рівнеради Олександр Нестерук. — Хіба це характеризує цих людей з нормальної, цивілізованої сторони?  А проблем у тому будинку дуже багато. Будинок зараз невідомо у кого на балансі. Будинок на Соборній, 257 був збудований в 1984 році "Облміжколгоспбудом" за дольовою участю з іншими підконтрольними організаціями. Після розпаду Радянського союзу будинок перевели на баланс правонаступника структури "Рівнеагробуду". Керівники ж цієї асоціації своєю безгосподарністю довели багатоповерхівку до аварійного стану. Та навіть намагались позбутися будинку, ремонт якого обійдеться у декілька мільйонів гривень. Точніше хотіли передати його у власність "мертвій" структурі — ВАТ "Полісся".  Тим часом з`ясувалась ще одна сумнівна афера. Скористатися своїм законним правом на приватизацію квартири мешканці так просто не могли. Адже підпис директора під документами коштував грошей. Адміністрація видала всім розрахунки вартості будинку та окремої квартири. І тільки після сплати вказаної суми – директор підписував документи про приватизацію.  Відповідно за одною з таких довідок квартира розміром 32 метри квадратних коштувала 31 тисяч гривень. Мешканці стверджують, що дехто платив і по 70 тисяч гривень.

Тепер у будинку приватизували 164 з 179 квартир. З тими ж мешканцями, які не змогли приватизувати - ситуація ще гірша.

"Рівнеагробуд" без відома мешканців передав у власність одного з підприємств-сателітів десяток квартир. Найгірше те, що "Мехагробуд" на підставі рішення суду чотири з них приватизував … у 2003 році! А мешканці про це дізнались лише у 2012 році.

— Щоб будинок остаточно не завалився, мешканці скидаються на ремонт та наймають ремонтників. Ситуація дуже тривожна, і вирішити її самотужки мешканці будинку не зможуть. Тут терміново мають втрутитися правоохоронці, міський голова Рівного та голова Рівненської ОДА. Адже немає гарантій, що завтра не виставлять з дому половину мешканців будинку, - резюмував депутат.

Ключові слова: 

Коментарі

Наташо і Вашомо тексті є чудові слова :який перевірив всі документи і відповів, що справа підлягає судовому розгляду.. так от після цих слів Ви, а я так розумію при проникненні в житло Ви там були присутні, повинні були звернутись до суду і за рішенням суду їх могла виселити тільки Виконавча служба! От і ВСЕ!

Ну з цим зрозуміло, будуть розбиратись, в тому що люди розлучаються чи одружуються криміналу не має, а от методи які застосував Андрій Прокопчук до цієї сім ї не зовсім цивілізовані і виходять за межі пристойності, граничать з відвертим криміналом. Всі розуміють що в таких випадках необхідно було йти до суду, а він пішов на пролом, напевно щоб зекономити, та трохи пошугати інших власників не приватизованих квартир, на які напевно також око поклав :)

Шановний Кремене, я знаю ситуацію безпосередньо, і читаючи Ваші слова, - я знаю ситуацію краще за Вас. Звичайно, в місті знають, хто такий Андрій Прокопчук, жаль тільки, що, таких людей як він мало.Чесно, мені просто смішно читати про " сльози скривджених людей", - абсурд...Не буду нічого пояснювати, скоро всі все дізнаються самі, сподіваюсь, ви теж дізнаєтесь, якщо будете уважні до новин.

так і не можу зрозуміти суть:( Миколюк купив квартиру у власника?На підставі чого заселились?А як ця сім'я отримала квартиру,якщо вони вже мають? І що було раніше ця квартира чи та,що здають? Щось ця тітонька хітро посміхається...Погодьтесь,що мутять наші громадяни,мають квартиру-не приватизовують і стають на розширення,а за місяць до отримання ордера на більшу квартиру,приписують новоспеченого чоловіка або навпаки розлучаються,що дуже схоже на цей випадок:( В результаті жінці залишається одна квартира,а чоловіку інша. Треба більше деталей, в тому числі і свідоцтво про розлучення тьоті та свідоцтво про щлюб доньки, і ще опитати свідків-чи не ведуть старі спільне господарство. Так до криміналу можна докопати,махінації:( Але хочеться вірити бідним людям,залишилось тільки визначити-хто бідний!

Наташа, не ставайте на бік рейдерів! В місті знають хто цей Прокопчук і що він за "птаха".Рано чи пізно за сльози скривджених людей він відповість...

Шановні, стає страшно, коли читаєш зухвалі коментарі людей, які уявлення не мають, як все відбувалося. Двері ніхто не вибивав, в квартиру ввійшли з дільничим, який перевірив всі документи і відповів, що справа підлягає судовому розгляду. "Потерпілу" ніхто не виганяв, її суд виселить, але власник має законне право зайти до своєї квартири. Поговорити з Л.Карпець не вдавалося понад два місяці, "вони сиділи, як кроти", - зі слів сусідки, і нікому не відкривали, бо знали, що живуть в чужій квартирі. Вийти і поплакати на камеру, - як можна вірити цій жінці,- її махрове награвання видно відразу, звичайно, вигідно мати дві квартири, і вдавати з себе нещасну потерпілу. Все, що відбувалося в квартирі та справжню Людмилу Карпець зафіксувала відеозйомка - це факти, а брехня "на люди", залишиться на її совісті, хоча в таких осіб совісті немає. Так, як і немає совісті в журналістів, котрі неправдиво, непрофесійно, з великою радістю розповіли про " рейдерство". Це ж так благородно, поспівчувати простим нещасним людям, в яких вночі відібрали квартиру. Але, чомусь тим людям, які роками не можуть ввійти до свого помешкання, ніхто не співчуває, Ну, немає їм де жити, зате інші в одній квартирі живуть, а другу здають в найм. Не будьте спраглими до оманливого ажіотажу, не знаючи суті справи, не робіть опальних висновків.

В квартирі з 90 го проживає сім я Карпець Людмили, в 2004 році дійсно була оформлена "ДАРСТВЄННА" на Миколюку Миколу і було "оформлено" приватну власність на нього, але 2007р. це дарування було оспорено судом, на засіданні був присутній і Миколюк, і те що він не може притендувати на цю квартиру знає. В свою чергу людям які проживають там фактично більше двадцяти років в свій час не дозволили її приватизувати керівництво підприємства якому належить помешкання. Але зцієї всіє історії видно що найбільше в захоплені зацікавлений так називаємий захисник Миколюка - Андрій Прокопчук і я не здивуюсь якщо в нього вже є боргова записка від Миколюка, щоб в судовому порядку переоформити дану квартиру на себе чи когось із близьких. І це тільки початок бо в цьому будинку проживають ще декілька сімей в не приватизованих квартирах, якщо в цю проблему не втрутяться органи їх постихне така ж участь.

Чому Нестерук та небайдужі люди, що втрутилися в цей конфлікт не опублікують документи в яких вони розібралися і не висвітлять ситуацію як вона є на справді ? Чия квартира, хто там жив, хто має право чи не має право ? Чи оскаржувалося рішення від 2007 року в апеляційному суді, чи воно вступило в силу, з рішення видно що Карпець відмовили в праві власності на цю квартиру і т.д. і т.п. Де звернення до правоохорнців Депутата, що ті мають зробити ?

Рішення суду, яке є на фото, вступило в силу і ні яка " дарствєнна" не є діючою, завдяки депутату Нестеруку, журналістам та простим не байдужим людям дана ситуація вирішується на користь постійних мешканців даної квартири.

Я кажу, що треба було відразу телефонувати, щоб зафіксували факт взлома, порчи майна (авжеж відчиняти двері не треба було ні в якому випадку). Окупанти знають, що вони не праві і будуть намагатися давити різними способами: псевдо документами, псевдо ссилками на закони, псевдо зв'язками з держ структурами і т.п. На скільки я пам'ятаю неповнолітніх взагалі не можливо відселити з квартири за законом, тому їм вже відомо, що їх справа програшна і будуть намагатися виперти з квартири, щоб порішати все пізніше і замяти. Рекомендую звернутися до юриста зі спеціалізацією по нерухомості, було б непогано викликати одночасно юриста та міліцію, юрист пояснить незаконність дій окупантів ссилаючись на конкретні закони, а міліція має виконати законні вимоги юриста, краще зафіксувати все на відео журналісту з посвідченням (щоб той лох не забороняв себе знімати).

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.