У Рівному хочуть перевершити "Оскар"

Сьогодні, 18 червня, в МПК "Текстильник" під час прес-конференції було дано старт унікальному проекту Другому загальноміському відеомарафону "Моє Рівне 730".

 

 

 

 

Організатори вирішили створити приз за принципом "Оскара"та пальмової гілки в Каннах. У Рівному буде своя статуетка – "Рівненський слон".

- Усі при слові "слон" уявляють якогось такого індійського слона. Хотілось трохи відійти від стереотипу. Він у нас вийшов такий жвавенький. Статуетка буде виготовлена з красивого дерева – кореня горіха. Це дерево живе. Саме на цьому ми робимо акцент. Плануємо оздобити "слона" бурштином, - розповів автор статуетки та директор Рівненської художньої школи Артур Мартиненко.

Варто зазначити, що 30 червня в парку імені Тараса Шевченка буде продемонстровано кращі конкурсні роботи минулого року. А 28 липня та 25 серпня рівняни зможуть переглянути конкурсні роботи нинішнього відеомарафону.

Фінальне дійство та нагородження переможців пройде 13 вересня в МПК "Текстильник".

- "Роздача слонів" має бути досить цікавою. Тому і день ми обрали відповідний – пятниця 13-ого. На даний момент є пять номінацій: Музичний слон, Документальний слон, Постановочний слон, Юніорський слон та Глядацький слон. Цього року ми забираємо з назви слово "аматорський". Залишаємо за собою право лімітувати час, але цьогоріч кількість конкурсних робіт є необмеженою. Тобто, кожен учасник може присилати необмежену кількість робіт тривалістю до трьох хвилин. Ми хочемо зробити щось на кшталт "Оскара", тільки краще, - поділився голова ГО "ТАТО-КЛУБ РВ" Руслан Алексію.

Організатори запропонували гурту "OT VINTA" прикрасити церемонію нагородження разом із симфонічним оркестром "BREVIS".

- Ми разом з "BREVIS" зробимо щось класне. Точно можу сказати, що акробатичних трюків та стриптизу точно не буде. Буде щось музичне. Коли обєднається драйв та музична грамота, то вийде щось круте. Будемо вас дивувати, - пообіцяв лідер гурту "OT VINTA" Юрій Журавель.

Демонстрація макету "Рівненського слона"

Коментарі

Хтось на вулиці Ковальській навалив купу лайна: "Рівне хоче перевершити голлівудську Алею Слави"))

хрень какая то ! можно толком обьяснить что за конкурс ? вы тут че за паркет расписали ? где конкретика?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.