У Рівному визначились як врятувати міські дороги

Громадські організації міста та Державтоінспекція стурбовані станом рівненських доріг. Ключові артерії міста все ще в аварійному стані. Активісти та ДАІшники звинувачують міську владу у халатному відношенні до ремонту доріг та пропонують власні шляхи вирішення даної проблеми.

За словами голови ГО «Громадський поступ» Ігоря Пюрка, дотримання технології ремонту підрядними організаціями взагалі не витримує ніякої критики і грубо порушується щороку. За документами одне, а реально – інше.

Станом доріг у Рівному стурбовані не лише громадські організації, а й Державтоінспекція. Наболілі питання разом обговорили на засіданні Громадської ради при Рівненській ОДА.

- Органи місцевого самоврядування завідують функціонуванням та розвитком доріг міста. У період з 12 по 30 квітня відділенням ДАІ Рівненського міськвідділу спільно з працівниками комунальних та інших організацій проведено весняний комісійний облік з визначення стану та підготовки доріг до експлуатації, - розповідає начальник сектору організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг підполковник міліції Андрій Валерко. - Виявлено, що незважаючи на проведення роботи з ліквідацією руйнування проїзної частини на сьогодні залишаються не усунуті деформації на магістральних вулицях: Макарова, Княгині Ольги, Собоної, Чорновола, Данила Галицького, Київська, Князя Володимира, Івана Шухевича, Гагаріна та інших.

На окремих ділянках вулиць, в наслідок виконання ремонтних робіт, залишились значні нерівності покриття. І в таких місцях за короткий час знову утворяться вибоїни. Також на вулицях міста потрібно встановити близько півтори тисячі дорожніх знаків.

Під час засідання представники ГО «Громадський поступ» висловили пропозиції щодо покращення стану доріг у Рівному. На їхню думку, потрібно направити звернення від громадських організацій Рівненщини на ім’я Прем’єр-Міністра України про недопустимість блокування державним казначейством України коштів громади міста на банківських рахунках.

Від міського голови Рівного Володимира Хомка активісти вимагають наказово визначити персональну посадову особу, яка відповідатиме за стан та утримання доріг міста; створити з представників міськвиконкому, громадськості, депутатів міської ради постійно-діючу комісію, щодо стану вулиць та доріг міста

Аби покращити дорожню ситуацію у місті, на базі міського ШЕУ потрібно створити 3-5 автономних ремонтних бригад по ямковому ремонту доріг міста, вважають активісти. Окрім цього вкрай необхідно провести їх професійну підготовку ремонтників, з метою проведення якісного ямкового ремонту доріг міста та підтримання їх у робочому стані на протязі року.

Ключові слова: 

Коментарі

I really wish there were more ariltces like this on the web.

hahahah hello you

Dunno

Пропозиції правильні. Залишилося їх тільки втілити в життя.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.