У Рівному бійців "Беркуту" судитимуть за захист власних дружин від хуліганів? ВІДЕО

Історія, яку ми вам хочемо розповісти, трапилась в ніч з 21 на 22 квітня (з неділі  на понеділок) у Рівному біля супермаркету «Вопак» (на перехресті вулиць Київська та Відінська). В одного з бійців рівненського спецпідрозділу «Беркут» дитині виповнився рік. Відсвяткувати запросили хресного батька дитини (теж «беркутівця») з дружиною. Простіше кажучи – кумів. Посвяткували і, як це часто буває в таких випадках, господарі вирішили трохи провести кумів. Жінки йшли попереду і теревенили про жіноче, а чоловіки, трохи відстаючи – про чоловіче.

На перехресті вулиць Київської та Відінської чоловіки вирішили піти по цигарки до супермаркету «Вопак». Жінки залишились їх чекати. Аж раптом одну з  них хтось схопив за ногу. Це був один з двох незнайомих чоловіків. Така увага явно не прийшлась жінці до душі. Словесна перепалка, і одна з жінок йде по допомогу до автомобіля Патрульно-постової служби.

Міліціонер, який вийшов з авто, підійшов до кривдників, вони про щось поговорили і він знову пішов до машини. Залишивши панянок з’ясовувати стосунки з незнайомцями. Поки тривала словесна суперечка, підійшли чоловіки жінок, які почали з’ясовувати, що двом чужакам потрібно від їхніх дружин (а ви як зробили б?).

Що саме казали один одному учасники інциденту, достеменно відомо лише їм. Бо камери зовнішнього спостереження пишуть лише відео. Кілька секунд, кілька різких рухів та ударів «беркутівці» кладуть незнайомців на асфальт. Ще секунда і вони тікають з місця бою, а «беркутівці» з дружинами йдуть далі…

Зрештою дивіться самі відео події.

 

 

Історія на цьому не скінчилась. Вже за два дні з’явилась кримінальна справа за фактом побиття громадянами Дмитром  Поліщуком та Олександром Барилюком (це ті бійці «Беркуту») громадян Юрія Сливчука та Дмитра Козійчука (це ті двоє невідомих). Останній, нібито, саме той  незнайомець, який хапав за ногу дружину «беркутівця» Дмитра Поліщука.

Дмитро і Ганна Козійчук

Ось як пояснюють причину інциденту самі його учасники:

Сливчук Юрій Васильович (учасник інциденту):

- Інцидент трапився тому, що я помилився: підбіг і вхопив ззаду нижче коліна одну із двох, які стояли на вулиці. Я просто обізнався, що ніби це моя знайома. Жінки повернулися і почали кричати, навіть не та жінка яку я зачепив, а та яка була з нею. Вона почала гукати: «Лапають-лапають!». Це все відбувалося біля патрульної машини, яка стояла біля нас на відстані 5 метрів, вони бачили як все трапилося. Дмитро Миколайович, який був зі мною, попросив дівчат заспокоїтися. Більше нецензурних слів було від них, а не від нас. Ніби вже все закінчилося, але тут одна із дівчат привела із машини ППСника. Він підійшов, ми поспілкувалися, пояснили ситуацію. Все, знову ніби інцидент вичерпано, розійшлися. Нікого не було, поки не привели тих двох чортів, що почали битися. Вони підійшли із словами: «Хто лапає, хто хоче лапати?», - і почали бити. Реально, ми навіть вибачилися за те, що я зробив. Саме головне, що ППСник все бачив. Навіть, якщо припустити, що я щось таке зробив, то беркути не вправі були себе так поводити. Навіть, якщо я її вщипнув, то могла б вона сама вдарити, якщо так хотілося, але ж не так жорстоко, як нас побили. Вони влаштували справжню бійку. Я цілий тиждень лежав, мене били ногами по голові. Це нормально? Це такі у нас міліціонери? Якщо кожен почне в нашій державі так діяти, то для чого я плачу податки? Для тих, хто мене буде потім бити? З магазину «Вопак» є відео і там все видно. Те що вони там розповідають, то я навіть не знаю, мабуть те відео не бачили. Мого кума я взагалі не знаю за що побили. Нехай я підійшов зачепив жінку, але за що побили кума? Йому, правда, менше дісталося, бо мабуть гуманніший «беркут» бив… Мій кум би і бійки не почав би, якби «беркут» не почав мене бити.

Олександр і Анна Барилюк

Барилюк Анна (дружина бійця спецпідрозділу «Беркут»):

- Ми стояли розмовляли, а наші чоловіки пішли у «Вопак» за цигарками. Зі сторони 12 школи підбігли два чоловіки, один із них провів рукою від самого верху до низу рукою по нозі і стали до нас висловлюватися не цензурними словами. Я зробила їм зауваження, один став  нас ображати нецензурними словами, а інший телефонувати до когось і каже, щоби приїздили до «Вопака», ніби тут стоять дєвки і вони не хочуть їхати з нами. Поруч стояв автомобіль ППС. Я підійшла і попросила допомоги. ППСнік вийшов з машини, підійшов до них, привітався. Потім повернувся до нас і каже: «Чьо ви їх драконите?», розвернувся і сів знову в машину.

У цей час вийшов чоловік із кумом з магазину і ми поскаржилися їм, бо ППСники за нас не вступилися. Наші чоловіки підійшли, сказали, що ми їхні дружини та запитали що ці чоловіки від нас хочуть. Один із них (той, що вищий) штовхнув чоловіка рукою, відповідно його штовхнули теж. І ті два чоловіка втекли. Вибачення у нас ніхто не просив. Вони нас ображали дуже поганими словами, ніби ми повії і так далі...

Правоохоронні органи спрацювали швидко: опитали свідків, склали протоколи і передали справу до суду. Така оперативність пояснюється тим, що нібито дружина Дмитра Козійчука Галина, працівниця прокуратури, яка зараз знаходиться в декретній відпустці.

У відділі кадрів рівненської прокуратури журналісту «ВСЕ» сказали, що такої співробітниці в них немає. Однак на сторінці Галини Козійчуку соцмережах місцем роботи вказана саме Рівненська обласна прокуратура. Ми надіслали офіційний інформаційний запит в прокуратуру і очікуємо найближчим часом відповідь на нього.

А тим часом вже 25 червня має відбутись суд. Ми не збираємось брати на себе роль суддів, говоритимемо чи потрібно захищати дружин і як це слід робити. Не казатимемо чи добре мацати незнайомок вночі на вулиці. У нас є питання щодо ролі у цьому інциденті патрульно-постової служби. Чи мали вони втрутитись, втихомирити, зупинити бійку? Чому працівник ППС просто пішов і спостерігав за всім збоку? Чому не покликав на підмогу своїх колег, які судячи з відео, зайшли за чимось в супермаркет? І таких "Чому" багато. Але хто дасть на них відповіді?

Коментарі

А чому вона каже що чоловіки вийшли з магазину якщо на відео видно як вони щось спорять стоять біля входу в магазин і навіть не бачать що з їхні жінки шукають собі теж якись приключенія на СРАКУ. .

Г**** получили по ****у!и нечего трогать женщин!

Яке вони право мали бити...Злякались за свої посади.... По цій справі, журналістів наняли бо керівництво сказало не владнаєте підете в народне хазяйство...журналюги поперекручують все і роблять з них святих...нехай відповідають за свої вчинки, а не плачуть Чому ж Ви журналісти не говорити що вони були в нетверезому стані, що вони пропонували постраждалим...про це ви мовчите... а які вони хороші ви звідки можите знати?

Яке вони право мали бити...Злякались за свої посади.... По цій справі, журналістів наняли бо керівництво сказало не владнаєте підете в народне хазяйство...журналюги поперекручують все і роблять з них святих...нехай відповідають за свої вчинки, а не плачуть Чому ж Ви журналісти не говорити що вони були в нетверезому стані, що вони пропонували постраждалим...про це ви мовчите... а які вони хороші ви звідки можите знати?

самі винні, нема чого незнайомих жінок лапать.Получіли по делу.Могли і поступить як нормальні мужикі,а не плакать в дружинену спідницю.

Справедливость? Любого из гражданских за это посадили без огласки в СМИ и каких-либо дискусий.

Почему-то никто не говорит, что эти два "беркутовца" были пьяны. И даже если те ребята были неправы -- размахивать ногами и руками, добивая лежачих, и не имея на то веских оснований, позволяют себе только быки и представители силовых структур.

А я рахую, що в даній ситуації виноваті всі, а собливо ППС, так як тільки вони зобов язані підтримувати порядок на вулицях міста, не споглядаючи на лиця та приналежність!

A тобі не здається, що вони знали пепсів а пепси добре знали їх і тому внони на цих двох не відреагували?? Так як дружина Козійчука робить в покуратурі то значить їм все можна??

Раз захищають значить у них є на те підстави ( володіють більшою інформацією ніж ти ) і роблять вірні вісновки . А ти ,спочатку вірно писати навчися , а тоді розповідай про справедливість і про закони , в яких ти і тобі подібні,Я більш ніж впевнений ,ніхріна не тямиш . Але , що з тебе візьмеш , Бомж він і в Африці Бомж ....

з фото видно, що у лапальщіків є дружина і дитина.. навіть якщо вони помилилися і сплутали їх із повіями значить вони шукали повій... у той час, коли дружина вдома із дитиною сидить чоловіки лазять вночі по місту і шукають повій, а потім дружини-прокурорши їх захищають

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.