Рівненське кафе самочинно захопило клумбу

У Рівному кафе «Сюрприз», розташоване на вулиці Курчатова, 6  вирішило влаштувати сюрприз для мешканців сусідніх будинків. Заклад на прибудинковій території на місці клумби фактично під вікнами у людей розкинув столики для своїх відвідувачів. Зрозуміло, що зроблено це без відповідних дозволів.

А було все так: журналіст «ВСЕ» звернув увагу на цей «апгрейд» клумби у спальному районі, тримаючи у пам’яті  ситуацію із захопленням паркової території рестораном «ЛІОН», про яку зовсім нещодавно говорили пів міста. Ми вирішили перевірити наявність законних підстав для того, аби в людей під вікнами гуділи, як це часто буває, захмелілі відвідувачі. 

Також ми поспілкувалися і сусідами кафе «Сюрприз». Двоє мешканців сусіднього будинку, коли автор цих рядків запитав як вони ставляться до наявності столиків на клумбі, сприйняли журналіста за власника закладу. «Хай стоять, аби відвідувачі не шуміли під вікнами» - хутко запевнив один із двох чолов’яг.

А коли дізналися, що мене цікавить законність розташування столиків на прибудинковій території, один з них повідомив, що півроку тому в кафе змінився власник, а столики на вулиці з’явилися минулого тижня. Хто власник, сусіди не знають, але встигли мене застерегти: «Тепер воно належить великою крупному начальнику, так що, хлопці, не зв’язуйтесь». 

Ми все таки зв’язались. Із міським управлінням містобудування та архітектури.  Заступник начальника Сергій Боліщук повідомив, що влаштування літнього майданчику біля кафе «Сюрприз» на вулиці Курчатова, 6 здійснено самочинно, без відповідного дозволу міськвиконкому. 

«Для вжиття заходів, дане питання включено в перелік об’єктів, які будуть розглянуті комісією виконавчого комітету з питань звільнення території від незаконно встановлених тимчасових споруд у Рівному», - повідомив Сергій Боліщук. 

Тож є підозра, що якщо власник закладу хутенько не наведе лад із дозволами, відвідувачі кафе «Сюрприз» не довго насолоджуватимуться відпочинком на клумбі, а мешканці сусідніх будинків – дзвіном чарок під вікнами.

p.s. Якщо керівництво кафе "Сюрприз" бажає роз'яснити мотивацію своїй дій, сайт чесних новин "ВСЕ" готовий надати їм таку можливість.

 

Ключові слова: 

Коментарі

А чому з парковою землею ненаводять лад? Що бояться впливових покровителів чи обримує хтось підпільну оренду?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.