Водії Рівненщини отримують нові посвідчення у "пільгових вікнах"

На даний час в області, як і по Україні, триває обмін посвідчень водія, що були видані з використанням зразка бланка, затвердженого органом виконавчої влади СРСР.

Станом на 26 червня на території Рівненської області видано 12 тисяч 500 посвідчень водія, з яких 7 тисяч 500 – замінено зі старого зразка на нові, - повідомили з прес-служби ВДАІ Рівненщини.

Через велику кількість бажаючих здійснити процедуру заміни, а це у більшості люди старшої вікової категорії, хворі, ветерани, керівництвом Департаменту ДАІ МВС України прийняте рішення про виділення окремих вікон прийому документів на обмін посвідчень водія для осіб, які мають відповідні пільги.

Це дасть можливість сприяти швидкому здійсненню процедури, тож люди зможуть у зручний для себе час обміняти водійські посвідчення.

Такі "пільгові вікна" створені у всіх реєстраційно-єкзаменаційних підрозділах Рівненської області.

- Хочу нагадати нашим водіям про те, що заміна посвідчень водія зі старого зразка на нове буде проводитися до кінця 2013 року. Реєстраційно-екзаменаційні підрозділи області забезпечені відповідною бланковою продукцією. Я думаю, що є достатньо часу аби здійснити їх заміну – повідомляє начальник ВДАІ УМВС полковник міліції Олександр Семенюк. – Також хочу звернути увагу на те, що вартість операції по заміні посвідчення водія зі старого зразка на нове становить 198 грн. – зауважив керівник обласної ДАІ.

Також нагадаємо, щоб замінити посвідчення водія зразка СРСР на нове необхідно звернутися в реєстраційно-екзаменаційні підрозділи Державтоінспекції по місцю проживання.

         При собі необхідно мати наступні документи:

  • паспорт громадянина України;
  • медичну довідку;
  • дві фотографії (3 х 4);
  • екзаменаційну картку;
  • посвідчення водія.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.