У рівненській лікарні приховують загибель людини

З поінформованих джерел журналістам сайту "ВСЕ" стало відомо про те, що вчора, 25 червня у Рівненській центральній міській лікарні в шахту ліфта впав чоловік. За інформацією джерела, це був пацієнт, який перебував на обстеженні для отримання групи інвалідності.

У територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Рівненській області інформацію підтвердили, але говорили про інцидент вкрай не охоче.

- Вся відома інформація - у нас на сайті, - сухо відповів начальник управління Микола Нос. Щоправда п.Микола даремно не розповів про випадок особисто, адже на сайті управління закралась суттєва помилка:

"25.06.2013 у терапевтичному корпусі Рівненської ЦРЛ відбулось падіння у шахту непрацюючого ліфта хворого терапевтичного відділення Кондратенка Василя Георгійовича, 1949 р.н., внаслідок чого потерпілий був тяжко травмований.

26.06.2013 пацієнт помер від отриманих травм.

Даний ліфт був визнаний непридатним для подальшої експлуатації за результатами технічного діагностування, проведеного експертною організацією.

Обставини та причини нещасного випадку будуть встановлені за результатами розслідування відповідно до чинного законодавства.

Ліфти, які відпрацювали встановлений термін, потребують технічного обстеження, ремонту, модернізації або заміни і є небезпечними для користувачів.

Прес-служба територіального управління", - йдеться на сайті територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Рівненській області.

Головний лікар Рівненської ЦРЛ Ігор Гудима здивувався питанню журналіста про нещасний випадок і дану інформацію спростував. Як виявилось пізніше, на сайті Держгірпромнагляду допустили помилку: подія сталась не у Рівненській центральній районній лікарні, а в Рівненській центральній міській лікарні.

Інформацію підтвердили й у рівненській міліції. Щоправда частково.

- Така інформація у нас є. Проте про випадок нам вчасно не повідомили. Зараз розбираємось. Нічого сказати не можу. Нібито, чоловік переплутав із туалетом (переплутав із туалетом відкритий ліфт, - прим.авт.). Лікарі нічого не коментують нам, позакривались. Зараз будемо направляти слідчих їх опитати. Щось там незрозуміле відбувається. Так нам сказав заступник начальника міського відділу міліції, який там був, - розповіла начальник прес-служби УМВС Рівненщини Тамара Лисенко.

Поспілкуватися із працівниками лікарні і, зокрема, головним лікарем журналістам сайту "ВСЕ" не вдалось. Наявний номер мобільного головного лікаря виявився недійсним, хоча до цього часу він відповідав на дзвінки. У приймальні лікаря слухавку ніхто не взяв.

Детальніше про подію читайте найближчим часом на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Головний лікар Гудима І.бере хабарі по 1000$ з кожної медсестри.

подібна ситуація півроку назад трапилася на Рівненському поштамті. Стажерка з величезними пакунками зайшла у відкриті двері ліфту , а кабіна була внизу. Кажуть, що вона ледь скальп собі не зняла, і багато травм. Але начальник, шановна Віра Ярославівна, звільнила багатьох, але себе і свою подружку, яка є замісником з даного питання чомусь залишила. А стажерці наказали мовчати без відшкодування будь-яких витрат. Про це знають всі працівники Рівнепошти, та офіційно мовчать

Страшна трагедія!
Шкода, що тепер головний лікар, як високоморальний керівник, напевно піде у відставку...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.