Слон нагадив на землю депутата Рівнеради. ФОТО

Угорський цирк, що минулого тижня завітав до Рівного, засмутив депутата Рівнеради Станіслава Рязанова. А все тому, що відходи від життєдіяльності тварин цирку зливаються на ту земельну ділянку, де міський обранець збирався звести будинок.

- До супермаркету «Novus», що на вулиці Гагаріна, минулого тижня приїхав угорський цирк. Всі «відходи» від життєдіяльності  їхнього слона зливаються через дві труби у поле, що знаходиться за супермаркетом. У цьому полі є моя земельна ділянка, де я мав будуватися. Також там нині пасуться інші тварини цього цирку і гадять собі під ноги, - обурюється пан Станіслав.

- Там вже лежать мої залізобетонні плити, все готове для будівництва. Коли встановлювали цей цирк, ми домовлялися з ними, що мені залишать вільним проїзд. А вони заблокували і вже тиждень стоять там. Та ще й заливають лайном мою землю. Я їм порадив ці відходи зливали в каналізацію, яка знаходиться поруч, але все без толку. Я вже до кого тільки не звертався - і до влади, і до керівництва супермаркета, депутатські запити навіть писав, всі «зістрибують». Не виключено, що там є хтось нечистий на руку, тож покривають злодіяння цирку проти моєї земельки.

Попри те, що Станіслав Рязанов головним обвинуваченим призначив слона, цього звіра на території цирку ми не побачили. Але серед циркових звірів слон присутній – про це «ВСЕ» повідомила продавчиня квитків у касі цирку. Швидше за все, він розташовується всередині шапіто. Саме звідти тягнуться шланги, які зливають слонячі нечистоти зі схилу на депутатську землю, про які розповідав пан Разянов.

Цієї  неділі цирк поїде, а «спогади» залишаться. При чому ці «сувеніри», швидше за все, депутатові міської ради Рівного, навряд чи потрібні. Ось і змушений пан Станіслав замість того, щоб думати про депутатську роботу, перейматися особистими тимчасовими негараздами. 

Ех, не по-людськи якось вийшло, не по-людськи…

 

P.S. Пісня "Ot Vinta - Дригтиндимба". Особливо актуальний - четвертий стовпчик.  

Ключові слова: 

Коментарі

от якби на самого дупутата....

коли ти скотино-рязанов вже нажерешся!!!!

Розбавили чутка віп лайф)

Рязанов Лопух, розповів де землю загріб, хай тепер розповість, що мухи його гроші тирять. Більше того, нах такі депутати. які собі питання вирішити не можуть, хр...н коли вони людям допоможуть.

а слон там є)
вже кілька разів його випускали прогулятись перед цирком - дітвора і дорослі тішились

Та то все фігня, зато газон буде добрий рости у пана депутата

ахаххаха 5+

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.