China trip - рівняни розповідають про подорож до Китаю. ФОТО

Я кілька днів тому повернулася із далекого в міру екзотичного Китаю. Вражень – маса! Були в Пекіні, Шанхаї, Сучжоу та на тропічному острові Хайнань. Здивувало, що вся країна знаходиться ніби під ковпаком, все продається після пред’явлення документів,  працівники трудяться виключно по своїх посадових інструкціях, все знімають камери, всіх контролюють, - поділилась враженням для "ВСЕ" рівнянка директор фітнес-клубу «MANHATTAN» Ольга Онокало. 

Інтернет для іноземців недоступний, а WIFI у кафе для них – фантастика. Інтернет у Китаї доступний лише після купівлі спеціальної SIM-картки за 20 доларів і по паспорту.  І ще, що цікаво: англійської мови та майже ніхто не знає, тож туристам важко орієнтуватися.

Таксі в Китаї – це громадський транспорт і їздити на ньому треба по спеціальному проїзному (так само як і на автобусах і метро). В Китаї всюди черги, навіть на громадський транспорт. До речі,  там дуже багато велодоріжок, навіть більше ніж у Європі. І при цьому пробок на автошляхах взагалі немає.

Негативне враження – китайські діти ходять без підгузків. У них в штанях вирізана дірка, і вони справляють свої фізіологічні потреби прямо на вулиці.  Для нас це було дико! При цьому, в кожному закладі громадського харчування висять заклики мити руки. Як нам розповіли, сама держава регулює це питання. Країна контрастів!

В Китаї нині дуже модно носити окуляри без скла, просто оправу... А ще під час відкриття якоїсь торгової точки її прикрашають не святковими кульками, а… вінками. Так, точно такими ж вінками як у нас кладуть на могилу на похоронах! Про Піднебесну можу розповісти ще багато… Словом, відпустка вдалася і вражень вистачить ще на довго!

Фото Ольги Онокало та з блогу Павла Алексєвича

Така ж літна смуга як і в нас:
Такий же аеропорт як і в нас:
Такі ж машини як і в нас:
Такий же контраст серед засобів пересування як і в нас:
Volkswagen випускає спеціальні моделі для китайського ринку
Архітектура зовсім інша
Кардинально інша
Чоловік в костюмі їде на роботу на електромопеді
Водій автобуса сам миє свій транспортний засіб під час зупинки

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.