Рівненському фотохудожнику погрожували на презентації. ФОТО

У Рівному презентували фотоальбом "Кращі світлини фотографів України", де 15 українських фотохудожників представлені своїми фотографічними презентаціями, своїм баченням світу через об’єктив фотокамери.

- Я трішки більше року працював над цим проектом. В Україні є багато хороших авторів, тому визначитись було важко. Претендентів було більше 20, але обрали 15. Кожен із них має однакову кількість сторінок. Знаєте, є багато дискусій з приводу того, чи є фотографія мистецтвом. Я вважаю, що є. Фотографія – це не просто натискання на кнопку фотоапарата, це щось більше, - поділився автор фотокниги "Кращі світлини фотографів України" Олександр Хорват.

У фотоальбомі свої роботи представили Ірина Баранська-Вороніна (Львів), Сергій Бондарук (Луцьк), Борис Бухман (Одеса),  Владлен Дроботько (Луцьк), Володимир Дубас (Львів), Микола Заварика (Київ), Юрій Зілінський (Лубни), Едуард Кислинський (Тернопіль), Наталя Компанцева (Київ), Андрій Котлярчук (Київ), Василь Пилип’юк (Львів),  Юрій Санін (Київ), Олександр Сінельніков (Одеса), Олександр Харват (Рівне) та Юрій Черневий (Болехів).

Під час презентації за музичний супровід відповідала рівненська співачка Іванна Місюк, котра виконувала українські пісні "Ой зелене жито, зелене" та "Як у нас на Україні".

Автор фотокниги кожному, хто хоч якимось чином долучився до її створення, подарував екземпляр альбому.

- Ця книга є доказом того, що українська фотографія існує. Але я боюся того, що наступні альбоми, котрі входитимуть до цієї серії,  можуть піти рівнем нижче. Я піддам Олександра Харвата нищівній критиці, якщо це буде так. І на випуск наступної книги у нього є рік, - жартома пригрозив заступник декана факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка Ігор Лубкович.

Варто зазначити, що фотоальбом "Кращі світлини фотографів України" на презентації можна було придбати за 100 гривень, а вже надалі ціна складатиме 150.

Коментарі

о, і Цьомик молодша у якості ведучої

дуже хороша ідея, чудова презентація! Вітаю!

Не полініться - видайте про себе і про своїх друзів, якщо є що показати. Лумаю, усім буде цікаво.

Розмістив фотографії своїх друзів та потрібних людей та і про себе скромного не забув.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.