Що купують місцеві олігархи на ринку Рівного. ФОТО

Літо  - пора свіжих овочів і фруктів. За літо потрібно поповнити організм такою кількістю вітамінів. Те що на ринку Рівного насвіжіші овочі та фрукти знають навіть рівняни з чималими статками. Тому частими клієнтами торгівців є місцеві депутати, бізнесмени та політики. Що смачного і корисного можна придбати на ринку Рівного дізнавалась журналістка сайту чесних новин «ВСЕ».

 

Зараз сезон персиків, абрикос та смородини. Їх і потрібно купувати. На центральному базарі рівнянам пропонують кримські персики по 13-14 грн за кілограм. Є на базарі і персики з Іспанії, вони значно більші кримських, щоправда і їх ціна вища - 20 грн за кілограм.

 

Вибір абрикосів на базарі доволі широкий. Ціна коливається від 8 до 20 грн за кілограм. Вона залежить від розміру фруктів та місця де їх виростили.  Так, місцеві маленькі абрикоси коштують  8 грн за кілограм, а абрикоси сорту «ананасові», привезені із Закарпаття коштують 20 грн за кілограм.

Смородину можна знайти чи не на кожному прилавку, її ціна коливається від 10 до 12 грн за літр. 

Минає сезон на вишні, суниці та чорниці. Вишні із власного саду господарі продають по 15 грн за літр, за півлітра суниць просять 15 грн. Щоправда суниці домашні, лісову ягоду знайти на базарі дуже складно.

Серед ягід на базарі увагу привертає аґрус. Щоб поласувати аґрусом рівняни повинні заплатити 20 грн за літр. 

Чорниця помітно подорожчала, її ціна становить вже 20 грн за літру. Шовковиця чорна теж зросла у ціні – літр коштує 15 грн. Продавці кажуть, що це останні ягоди цього річ. Ще день – два і шовковиця зникне з прилавків.

Зникає з прилавків і черешня. Ціна на неї сьогодні – 35 грн за кілограм, везуть її до Рівного з Одеси.

Розпочинають свій сезон кавуни та дині. За кілограм Херсонського кавуну доведеться заплатити 2,7 грн, кілограм дині коштує 7 грн.

На базарі з’явились перші качани кукурудзи. Місцева кукурудза коштує 5 грн за один качан, привозні 6 -7 грн за штуку. Проте,продавці запевняють, що ціна на них згодом знизиться. Нагадаємо, що торік один качан кукурудзи коштував 2 грн.

Серед частих клієнтів ринку можна впізнати заступників міського голови, замів губернатора, секретаря Рівнеради, депутатів міської та обласної ради, а ще власників чи малих підприємств. 

Персики, ціна 12 - 20 грн за кг
Місцеві(8 грн/кг) та Закарпатські абрикоси (20 грн/кг)
Вишня,15 грн/л
Шовковиця, 16 грн/л
Черешня, 35 грн / кг
Кавун, 2,7 грн/ кг
Кримська кукурудза, 6 грн/шт
Агрус, 20 грн/л

Коментарі

Скотський сайт!

Ексклюзивність інформації просто вражає, тепер зрозуміло, що влітку продають на базарі))

Ви най...щики. Хватить дурити заголовками людей?!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.