У Рівненському районі зникають місця для обгону. ФОТО

Пам'ятаєте висловлювання про дві біди, одна з яких - дороги? Її часто згадують водії, коли їздять нашими українськими дорогами. Та за довгі роки ми вже якось звикли до ям, вибоїн і "латок". Звикли й до того, що наші дороги вже давно перетворились на такий собі бермудський трикутник, де зникають бюджетні гроші. Але зникати почали не лише гроші, а й... дорожня розмітка.

 

Мені часто доводиться їздити трасою Луцьк-Рівне. Настільки часто, що мабуть вже можу по пам'яті скласти мапу всіх ям та вибоїн на дорозі. Нещодавно на частині цієї траси, від селища Клевань до села Карпилівка з'явилась нова дорожня розмітка, але зникли... місця для обгону.

Біля села Зоря Рівненського району, поблизу повороту на склозавод, місце для обгону зникло два роки тому. Тоді перед візитом Віктора Януковича до Пересопниці дорожні служби наносили нову розмітку. І  мабуть так поспішали, що  намалювали "суцільну" замість "переривчастої" лінії.

Єдине місце для обгону, яке добре видно вдень і у світлі фар вночі, одне на півтора десятки кілометрів знаходиться перед селом Зоря, якщо їхати від Луцька. Однак його існування, заслуга стійкої фарби, яка тримається після останнього нанесенння.

Тут на фото добре видно різницю між старою і новою розміткою. Але так пощастило дорозі лише в одному місці.

Вже після виїзду з села Зоря, місце для обгону видно лише вдень. Вночі, у світлі фар, світиться лише суцільна лінія.

Від штрихової лінії майже нічого не залишилось. Її не поновлювали вже кілька років.

Не пощастило дорозі в районі села Бронники. Тут розмітка була повністю знищена, а після нанесення однієї суцільної лінії, обидва місця для обгону зникли.

На фото видно залишки фарби, яка колись повідомляла водіїв, що тут обганяти можна. До речі, саме в цих місцях найчастіше виникають затори через великогабаритні вантажівки, які їдуть в село Оржів на підприємство "ОДЕК". Чи в село Зоря - на склозавод.

Тепер у працівників ДАІ буде ще більше приводів зупиняти та штрафувати водіїв. Адже не обганяти на цій ділянці дороги майже не реально. Осообливо, якщо їдете на легковику, а перед вами, зі швидкістю 20 кілометрів на годину, піднімається в гору лісовоз чи фура.

От тільки цікаво чи місця для обгону зникли спеціально чи за простою недбалістю автодору? Сайт "ВСЕ" обіцяє читачам запитати це в керівництва обласної Державтоінспекції.

Коментарі

В Бронниках має бути сплошна від точки А до точки Б тому, що школа знаходиться через дорогу від села,і туда ходять
сотні дітей.

Сьогодні, 29 липня, в селі Бронники, де раніше було місце для обгону, а тепер суцільна лінія вже стоїть машина ДАІ і тормозить водіїв за порушення правил. А ще два тижні тому в обласному ДАІ один чоловк (поки що не називатиму його імені) запевнив, що місця для обгону зникли з вини аувтодору і ДАІ з цим розбереться і усуне "помилки".

Мало того, що не усунули, то ще й почали "капусту стригти"

В самому Клевані теж проблеми з розміткою...Ось історія з особистого досвіду: зупинився я біля магазину Ромашка купити дитині памперси (зупинки спеціалізованої немає), розмітка - суцільна смуга. Виходячи за магазину я помітив, що моє авто намагається об"їхати авто ДАІ, помітивши мене, даїшники зупинились і вирішили скласти протокол за зупинку у невстановленому місці. Після 10 хвилин суперечок мене відпустили, тільки тому що назустріч їхала вантажівка з металоломом (самі розумієте, що "збрити" з її водія можна більше).
Так що як даїшники так і дорожники є в нас в області вільні художники.

Зурабе, одне другому не заважає! В ДАЇ є відділ, не пам, ятаю як він називається, який контролює дорожні знаки розмітки і тд. так що тут або цей відділ так працює, або в дорожників як завжди не вистачає фарби, що на руку інспекторам ДАЇ :)

Який йолуп думає, що даї фарбує дороги? Це ж робота автодору!!!!

Видно, що ДАІ спеціально створює слабкі місця траси.
..мо' для додаткового заробітку. Тільки жаль, що їдучи маршруткою додому у Луцьк мало що витрясує всі нутрощі на тій частині, ще й дорога займає на 20хв довше. Невже рівненська влада так і не спроможеться на якісну дорогу до кордону з Волинню?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.