Рівняни хочуть відстрілювати безпритульних собак

Щороку на вулицях Рівного стає все більше собак. Рівненська влада переконує, що не може прибрати бездомних собак з вулиць, проте рівняни хочуть щоб їх відстрілювали.

Рік тому, міський голова Володимир Хомко наголосив — собак захищає закон. Навіть після стерилізації їх все одно відпускатимуть на вулиці:

— Відповідно до нового законодавства, ми не маємо права відстрілювати чи присипляти бездомних тварин. Прокуратура тиснула на мене і змусила розформувати бригаду, яка займалась усиплянням бездомних тварин. Кажуть, її діяльність незаконна, — зауважив Володимир Хомко. — Всі думають — створили притулок і всіх собак туди можна звезти. Так бути не може, адже в притулку собака може перебувати лише кілька тижнів після стерилізації. Далі ми маємо відвозити і відпускати її в місті. За новим законом рівняни будуть жити поруч з собаками. Ми й надалі будемо змушені виділяти кошти на утримання і розвиток притулку. Понад мільйон гривень щорічно. Це більше, ніж на міську дитячу лікарню. 

А  тим часом рівняни хочуть щоб собак відстрілювали. ТзОВ «Санком-Рівне» провело опитування серед рівнян, запитавши про проблему безпритульних собак міста . В опитуванні взяли участь понад 5,5 тисяч мешканців Рівного.

На запитання: «Знищення безпритульних собак заборонено Законом. Чи вважаєте Ви, що цей Закон треба скасувати?» — «так» відповіли понад 54 % опитаних. 46 % вважають, що все має залишитись, як є.

Читайте також: «Рівняни вперше за два роки звернули увагу на притулок для собак. ФОТО»

Коментарі

Накормити їй ядом та й усе. Навіть в моєму дворі є такий, що кидається на людей, але дехто його захищає, аргументуючи тим, що собака кидається лише на чоловіків.

якщо санком чи ще якась служба не займеться цими хворими і "пальнутими" псами, тоді собак буде відстрілювати майже кожен прохожий на вулиці...і це буде правильно...

А може нашим дітям взагалі негуляти? Бо там гуляють блохасті, лишайні і різні заразні пси. А ще можа їх цілувати як роблять деякі хворі що собак міняють на свої родини. З людьми неможуть жити полюдськи то цілуються з псами.

Рівнянин, якщо Ваші діти тих собак не чіпатимуть, то жодна собака їх не зачепить. А замість того, щоб тих собак труїти чи відстрелювати краще б взяли хоча б одну собаку до себе, а не купували тих дурних йорширських тер'єрів, яких навіть і собаками назвати можна з великою натяжкою. Особисто я зробив саме так.

В нашому дворі ці собаки покусали 3 дітей. Якщо природозахисники їх незаберуть то ми їх потравимо. Навіщо їх стріляти ? Їх треба гарно погодувати і все. Стерелізація це трата грошей. Стерелізований собака може і нерозмножується але так само кусається як і раніше і коштує це 300гр. на 1 собаку. Краще ці гроші дати ветеранам а не псам під хвіст.

Пропоную Санкому провести опитування, чи варто відстрілювати депутатів, міських чиновників, міліціантів і т.д....

То може "Санком" проведе таке ж опитування щодо безпритульних, п"яниць, наркоманів? Нащо нам закон - якщо санкомівське опитування покаже що більшість опитаних бажають відстрілювати безпритульних чи п"яниць чи наркоманів - то чому б і ні... А ще може будемо відстрілювати представників влади? Бо знаєте від кого в нашій державі найбільше шкоди, смертності, захворюваності і іншої біди - від влади і ідіотів!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.