Підозрюваний у смертельній ДТП полковник з Рівненщини уникає суду?

4vlada.com

6 серпня відбулось чергове засідання у справі поновлення на роботі екс-начальника Сарненського райвідділу міліції Віталія Сафоніка. Суд рішення не прийняв.

 

 

 

 

Нагадаємо, що Віталій Сафонік хоче, аби суд задовольнив позов по поновленню його на роботі. Полковник написав рапорт на звільнення після того, як 16 травня цього року у Сарнах трапилась смертельна ДТП, у якій його підозрюють.

Віталій Сафонік та його адвокат Володимир Печончик на судове засідання не з’явились. Пан Печончик наперед повідомив суд про неможливість появи через присутність у іншому судовому засіданні.

Цього разу у суд прийшли чотири свідка: перший заступник начальника Сарненського РВ УМВС Володимир Міщеня, начальник відділення ДАІ Сарненського району Олександр Соколовський, помічник чергового ІТТ Микола Заремба та міліціонер-водій конвойної групи Сарненського РВ Сергій Трум.

Як і під час минулого засідання свідки зазначили, що не бачили, аби по відношенню до екс-начальника міліції  Сарненського району були вчинені протиправні дії, фізичний чи психологічний тиск. Щоправда Микола Заремба та Сергій Трум зауважили, що не дуже добре пам’ятають присутність свого колишнього начальника у відділку, так як частину робочого дня провели у роз’їздах, конвоюючи засуджених, а ночували вдома.

- У якості конвою для Віталія Сафоніка я не був і в кабінеті начальника теж. Не пригадую чи я його взагалі бачив, - зауважив Микола Заремба. Нагадаємо, Віталій Сафонік зазначав, що Заремба наглядав за ним та скрізь супроводжував, навіть "стояв на дверях" під час відвідування екс-начальником туалету.

Водій конвойної групи Сергій Трум також погано пам’ятає перебування Віталія Сафоніка у райвідділі міліції того дня:

- Коли о 8 ранку прийшов на роботу, не бачив його (Віталія Сафоніка, - прим.авт). Бачив ввечері. Начальника не охороняв і у його кабінеті не був.

Начальник відділення ДАІ Сарненського району Олександр Соколовський та перший заступник начальника Сарненського РВ УМВС Володимир Міщеня не підтвердили слова Віталія Сафоніка у вчиненні на нього будь-якого тиску.

- Сутичок під час спілкування Сафоніка та Міщені (Володимир Міщення на момент подій виконував обов’язки начальника райвідділу, бо Віталій Сафонік офіційно був у відпустці, - прим.авт.) не було. Вони спілкувались, як два начальника. У машину його сідати не примушували, а попросили про це і він сів, - зауважив головний ДАІшник Сарненського району.

Володимир Міщеня розповів, що підозра у тому, що смертельне ДТП скоїли саме на машині начальника Сарненського РВ виникла майже відразу.

- Вже 16 травня з’явились підстави вважати, що до ДТП причетний Сафонік, - говорить Володимир Міщеня. - На місці ДТП знайшли частини авто "Шкода Фабія". Самого Сафоніка бачили працівники міліції неподалік місця ДТП. Ситуація давала підстави підозрювати Сафоніка. Зв’язатись із ним по телефону було неможливо. Він не брав слухавку, а працівники міліції повинні завжди бути на зв’язку, навіть перебуваючи у відпустці. Наступного дня нам стало відомо, що незабаром після ДТП він все ж таки спілкувався з начальником сектору кадрового забезпечення нашого відділу Миколою Салівоніком. Коли ж при зустрічі із Сафоніком ми питали, чому він не брав телефон, сказав, що у нього мобільного не було. Вважаю, що всі його заяви про тиск на нього - намагання уникнути відповідальності за скоєне.

За словами Володимира Міщені, Віталій Сафонік казав, що скоріше за все ДТП скоїв його швагро. Однак останній під час розмови із працівниками міліції сказав, що водійських прав не має і взагалі не вміє керувати автомобілем.

Суд прийняв рішення зупинити провадження у справі для надання затребуваних позивачем документів та доказів. Наступне засідання відбудеться 27 серпня об 11:30.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.