Василь Вірастюк проведе у Рівному чемпіонат України зі стронгмену. ФОТО

18 серпня в Рівному відбудеться чемпіонат України зі стронгмену серед аматорів у вагових категоріях. Понад 50 силачів змагатимуться у вагових категоріях 95 кг, 110 кг, +110 кг.  Серед когорти найсильніших цьогоріч змагатимуться і двоє рівнян.

Змагання найсильніших відбудуться в  Рівному вже вдруге. Торік у Рівному з успіхом пройшов «Рівне Cтронгмен СUP».  Біля ТРЦ "Екватор"  на День міста під проводом відомого Василя Вірастюка за право виходу ну наступне коло змагались 10 силачів з усієї України. Найкращим став атлет з Черкас Віктор Юрченко.

Тому цьогоріч Рівне прийматиме вже Чемпіонат України. На паркові біля ТРЦ «Екватор» силачі змагатимуться у п’яти вправах.

- Ці вправи стандартизовані, а самі силачі вже не раз у них змагались, - розповів під час прес-конференції в клубі «Манхеттан» головний ведучий чемпіонату, президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.  – Силачі кантуватимуть величезні покришки, штовхатимуть колоди вагою понад сто кілограм, носитимуть важезні металеві валізи. Словом глядачі точно залишаться задоволеним побаченим.

Головним суддею змагань буде сам Василь Вірастюк, асистуватиме йому «Рівне Cтронгмен СUP» львів’янин Володимир Рекша. До речі, саме він торік побив у Рівному рекорд Вірастюка у вправі «Дамбл».

За словами голови Рівненського осередку Федерації стронгмену України, депутата Рівнеради Олександра Нестерука,  у першості змагатимуться понад 50 спортменів з усієї України. Будуть серед них і двоє рівненських силачів.  Втім, ім’я їх триматимуть в таємниці до початку змагань.

Змагання у Рівному це лише початок низки турнірів, які планує провести Федерації стронгмену в Україні. За словами Василя Вірастюка, тепер стронгмен розвиватиметься як професійний вид спорту. Адже федерацію визнали на державному рівні, навіть виділили невеличку суму.

Під час візиту в Рівне Василь Вірастюк та Сергій Конюшок провели і майстер клас для рівнян. Сергій Конюшок продемонстрував дівчатам комплекс вправ для сідниць, а Василь Вірастюк поділився секретами живу лежачи. Навіть висунув штангу вагою 200 кілограм, при власній вазі 150 кіло. Однак силач зізнався, що зараз вже відійшов від професійних виступів і не став підвищувати навантаження.

Тим часом найсильніша людина планети планує повернутися в  Рівне вже восени. Тоді він презентуватиме фільм «Іван Сила», де він знімався разом з Сергієм Конюшком. В свою чергу рівняни порадили Василю відвідати Рівненський зоопарк разом з родиною, а також подарували портрет силача авторства Юрія Журавля. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.