У рівненському кафе замість кави продають алкоголь

Декілька років поспіль, мешканці будинку по вул. Замкова, 10-А у Рівному намагаються заборонити функціонування магазину та кафетерію, у яких продають алкогольні напої та, за словами людей, порушується низка Законів України. Мешканці першого під’їзду вимагають відкликати їхні підписи, які власниця магазину зібрала, нібито, нечесним шляхом та заборонити продаж алкогольних напоїв.

Григорій Депутат (у чоловіка таке прізвище – авт.) проживає у вищезазначеному будинку та представляє інтереси людей розповідає:

- Власниця продовольчого магазину, звернулася до мешканців першого під’їзду з проханням поставати свої підписи, що вони не заперечують продавати в магазині каву та кури гриль. Попри те, що люди не бачили тексту прохання, вони довірливо підписалися. Пізніше ці підписи, було використано, щоби домогтися дозволу продавати алкогольні напої на розлив. Дане кафе, порушує умови проживання мешканців будинку, серед яких половина інвалідів по зору. Зокрема: додатковий шум, антисанітарні умови навколо житлового будинку, адже заклад немає навіть постійно діючого туалету. Персонал його зачиняє, щоби не прибирати за п’яницями, а тому останні змушені справляють свої нужди під вікнами людей  та поруч на дитячому майданчику. Діти щодня спостерігають за поведінкою п’яних та не адекватних людей. Чують нецензурну лайку. Діючий магазин із самого ранку, до пізнього вечора збирає сп’янілих клієнтів, які влаштовують сварки, бійки, «розбірки», засмічують територію, вступають у конфлікти із незрячими жильцями будинку,  – говорить пан Григорій. - Ми зверталися до всіх можливих інстанцій, нам відповідали, що у разі виявлення порушення, буде винесена постанова на закриття даного закладу. Проте, порушень за декілька років так і не знайшли. Як можна не бачити очевидного? Скоріш за все, цей заклад «кришує» хтось впливовий…

Варто зазначити, що мешканці будинку свого часу зверталися і до екс-голови Рівненської обласної державної адміністрації Віктора Матчука, і до покійного голови міста Рівного Віктора Чайки. Звертались вони вже й до нинішніх керівників міста та області. Проте реагувати на скарги рівнян ніхто не квапиться.

Григорій Депутат, у підтвердження своїх слів, демонструє журналісту сайту «ВСЕ» фото.  На них зображені люди, які розпивають спиртні напої під магазином, справляють свої нужди під вікнами людей, а інколи й влягаються спати прямісінько на траві поруч із дитячим майданчиком. Окрім того, біля магазину постійно їздять великогабаритні вантажні машини із продуктами і закривають прохід для сліпих мешканців цього будинку.

За словами жителів будинку по вулиці Замкова, 10-А директор магазину неодноразово притягувалась до відповідальності за порушення законодавства у діяльності підприємства, але це не призвело до покращення ситуації. Порушення відбуваються щоденно протягом п’яти років.

Журналіст сайту «ВСЕ» завітав до кафе на вул. Замковій, аби переконатися чи справді там продають та розпивають спиртні напої. Справді,  у закладі було два чоловіки. У них на столику стояло пиво та пляшка з горілкою. Власниця закладу Ольга Гренюк запросила журналіста до свого кабінету і відразу почала оправдовуватися, що буцімто тут п’ють лише пиво, а те, що ми щойно побачили – це не доопрацювання продавця, яка просто не помітила чоловіків…

- У нас є дозвіл на продаж пива. У нас є туалет один для співробітників, а інший для відвідувачів. Ми не дозволяємо продавати та розпивати алкоголь – це написано на стінах і ми за цим дивимося. Там сидять хлопці з водоканалу, свої випадково зайшли, - оправдовується Ольга Гренюк.

Власниця  закладу розповідає, що не може вимагати багато від продавця кафетерію, оскільки та отримує мінімальну заробітну плату. Саме по цій причині трапляється так, що відвідувачі купуючи горілчані вироби в магазині можуть розпивати їх у кафе. Жінка заявляє, якщо їй заборонять продавати алкогольні напої у магазині, то вона його закриє зовсім. За її словами, магазин стане неприбутковим.

Аби отримати коментар, журналіст сайту «ВСЕ» зателефонував у приймальню начальника управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради Ігора Остапенко. Його помічниця повідомила, що Ігор Остапенко зайнятий, але зателефонує згодом. Наразі ми чекаємо відповіді начальника і подамо його коментар пізніше.  

Коментарі

Шановний, якби ви хоч один день пожили в цьому будинку, то ''заспівали'' б зовсім іншоі... По-перше, мова велась не про функціонування магазину, а про закриття ганделика, без якого якраз той самий магазин успішно працював всі ті ''десятки років''( хоча тотальна антисанітарія, бігаючі таргани на прилавках і захмарні ціни - зовсім не радують...)!!! По-друге, сусіди, які нібито є замовниками публікаціі, купили житло в першому під'ізді вже багато років тому і іх( своіми підписами у заяві) підтримали і інші мешканці будинку!!! А якщо ви маєте сумніви щодо правдивості ''викривальних фото'' - велкам в наш двір на екскурсію і переконаєтесь у всьому особисто))))))
І останнє, не розумію чому ви коментуєте ситуацію, стосовно якоі абсолютно не володієте інформацією....

особисто я сама була свідком "влагання" нетверезих чоловіків у цьому дворі. Всі абсолютно мешканці цього будинку, з ким я спілкувалася негативно відгукуються про фунціонування даного магазина та кажуть, що ціни там занадто завившені ніж в інших, а тому рідко купують там продукти - лише першої необхідності.

Остапенку, на жаль, доведеться відповідати на очевидні домисли та перекручення фактів... І що б він не відповів - все буде не так для замовників цієї публікації, котрі нещодавно придбали 4-кімнатну квартиру прямо над магазином, а нині, хизуючись звязками з САМИМ паном Хомко, обіцяють будь-що припинити діяльність не тільки кафетерію,а й магазину. Того самого, де інваліди по зору вже десятки років купують найнеобхідніші продукти.
Про упередженість автора викривальних фото свідчить лише фото літнього чоловіка, котрий "влягся прямісінько на траві". Мешканці двору пояснили горе-папараці, що перехожому раптово сало зле і вже викликано "швидку". "Швидка" дійсно за декілька хвилин прибула та цей факт не завадив автору фото надати його журналісту "ВСЕ", вочевидь для більшої переконливості "поведінки п’яних та не адекватних людей".

слиш грамотний ісправ сначала свій мозок а тоді гони на журналістів. видно зацепила стаття, небойсь сам там випиваєш.

Неграмотні вперті журналісти - не хочуть виправляти очевидної помилки. Повторюю ще раз:
правильно висловлюватися не "по цій причині", а "з цієї причини".
Підручник з української мови має бути настільною книгою журналіста.
Яка взагалі освіта у автора статті?

На рахунок п’ють полішуки - неправда. Свої, місцеві випивають, при чому одні і тіж. У тому будинку жили чоловікові батьки - інваліди, тому бачила не раз і знаю. А ціни там на продукти, до речі, значно вищі, ніж в центрі міста. 

Да не виправляй ти ці помилки, їх тут стільки що ці коментарі можна писати безкінечно

Правильно виловлюватися не "по цій причині", а "з цієї причини".
Підручник з української мови має бути настільною книгою журналіста.

генделики були і будуть...це приїзджі полишуки п"ють,виздихать вони а далі місто буде чистим...друзі всьому свій час...зачекайте ще пару років і місто Рівне очиститься саме по собі.

ці ганделики по всьому місту.. коли вже їх позакривають???? хто це кришує????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.