У Рівному подорожчають квартири для молоді

Цієї осені знову подорожчає оренда квартир Рівному. Кожного року у серпні – вересні власники квартир піднімають ціни. Орієнтовне подорожчання -  20-30 відсотків від середніх цін.  

 

 

 

 

Охочі орендувати однокімнатну квартиру платитимуть щомісяця від 1500 до 1800 гривень, за двокімнатну доведеться викласти - 1800-2300 гривень, трикімнатну - 2000-2500 гривень. В агенції нерухомості говорять, що в Рівному оренда квартиру не подорожчає. За словами представника рівненської агенції нерухомості, ціни на оренду квартир не зміняться: 

- Здорожчання оренди квартир не буде. Підвищення цін можливе в грудні, за умові, що піднімуться ціни на оформлення документів.

Якщо в серпні–вересні знімати квартиру у господаря, а не через агенцію, то ціни будуть вищі. В цей період власники квартир піднімають ціни на оренду житла, у зв’язку із приїздом нових студентів на навчання у Рівному. 

 -А ви хотіли? Кількість студентів у Рівному збільшиться. Всі хочуть жити у квартирах. Попит зростає, от і піднімаються ціни, -  розповів один з власників квартири у телефонній розмові. 

Журналісти сайту чесних новин “ВСЕ” зателефонували власникам квартир, які розмістили оголошення в мережі інтернет.  Із десяти дзвінків у восьми випадках власники квартир назвали ціну вищу за вказану в оголошенні на  200-300 гривень.

Натомість студенти довіряють власникам квартир, ніж агенствам. Аргумент простий - так дешевше. 

- Студентам краще переплатити сто гривень власнику, ніж п’ятдесят відсотків від вартості першого місяця оренди агенції, - зауважив першокурсник Святослав.

Через агенство кожен, хто знімає квартиру, сплачує гроші за послуги. Перевага агенства лише в тому, що студент офіційно знімає квартиру, тобто підписує контракт. На відміну від усної домовленості із власником, контракт дає гарантії.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.