У Рівному поставили Ейфелеву вежу за 25 тисяч гривень. ФОТО

У Рівному триває  другий міжнародний фестиваль «Металеве серце України — 2013». На ньому ковалі змагаються за найкращу скульптуру «Ангел». Крім цього представляють власні унікальні ковальські вироби, серед яких металеві квіти, столи, підставки. Найбільш оригінальним ковальським виробом була Ейфелева вежа, яка коштувала 25 тисяч гривень.

- Над нею працювала ціла команда, це і програмний архітектор, коваль, команда зварювальників та фарбувальники. Це технологічна конструкція виконана на плазмовій різці 2,7 метри висотою. Ми вже підготували іншу модель, висотою шість метрів. Працювали над виготовленням металевої Ейфелевої вежі близько місяця. Ковалями були мій батько Олександр Кулаковський та брат Артем Кулаковський, - розповідає Олексій Кулаковський.

Про учасників фестивалю розповіла ведуча заходу Тетяна Кравчук:

- До нас на фестиваль завітали представники з 16-ти областей України, а також ковалі з Японії, Голландії, Болгарії, Чехії та Росії. Загалом 150 ковалів. Всі вони сьогодні виготовляють прикраси у «волосся Даринки» (дівчини яка по центру Металевого серця -авт.), - розповідає Тетяна Кравчук.

Суддями конкурсу будуть усі учасники-ковалі фестивалю. Голосування відбуватиметься за допомогою спеціальних жетонів, які всім вручать під час реєстрації. Кожен коваль зможе проголосувати лише за одну скульптуру, окрім власної, яка сподобається йому найбільше. За перше призове місце винагорода 7000 гривень, за друге — 5000 гривень, за третє — 3000 гривень.

-Я виготовляю металеві вироби від однієї години до кількох днів. Над ангелом, який я привіз на конкурс працював три тижні. Я приїздив минулого року у Рівне на фестиваль, і цьогоріч мене запросили з сімєю, - розповідає коваль з Первомайська Володимир.

Роботи залишаться в колекції організаторів фестивалю. Під час фестивалю проводитиметься і голосування відвідувачів. Робота, яка назбирає найбільшу кількість голосів рівнян, отримає приз глядацькі симпатії — 2000 гривень. Решта скульптур, які не зайняли призових місць, автори зможуть забрати або ж продати на площі.

Організатором фестивалю вже вдруге є директор фірми "Рівнебудпостач” Ніна Крока за підтримки міської влади Рівного.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.