Як у Рівному варять наркотики для самовбивць. ВІДЕО

Щоб дізнатись, де і як варять наркотики журналіст сайту "ВСЕ" опитала не один десяток рівненських наркоманів. Зазвичай - це діти із середньостатистичних родин, а подекуди навіть із дуже заможних та успішних. Є й такі наркомани, батьки яких працюють у Рівненській обласній державній адміністрації, деякі - депутати місцевих рад.

Сподіваємось, що публікації на тему наркоманії будуть мати свого читача. Можливо, у когось побачене викличе почуття відрази, у когось співчуття, для когось це буде непотрібна інформація, а комусь і допоможе…Проте, насамперед, розраховуємо на дві категорії читачів: ті, хто вже спробував наркотики і ті, хто немає засторог зробити це у майбутньому. Всіх, хто не відноситься до останніх двох категорій людей, дуже просимо - не судіть наркоманів надто суворо. Пам’ятайте: це чиїсь діти, онуки, сестри, брати… Їх народжували для життя… Їх люблять.

Фото відзняте у "Центрі реабілітації для наркоманів"

Для того, щоби здобути нижче описану інформацію, журналіст поспілкувалась не з одним десятком рівненських наркоманів. Зазвичай  - це діти із середньостатистичних родин, а подекуди навіть із дуже заможних та успішних. Батьків деяких ми знаємо особисто. Є й такі наркомани, батьки яких працюють в Рівненській обласній державній адміністрації, деякі - депутати місцевих рад. Чому ми на цьому акцентуємо увагу? Для того, щоби уникнути коментарів на кшталт «потрібно правильно виховувати», «мабуть батьки аморальні», «потрібно вчити», тощо. Повірте, ці люди вклали у своїх дітей все, що могли.

Отже, знайомтеся наркотик дезоморфін. У народі його  називають «крокодил». Це сильний синтетичний наркотик опійної групи. Цей наркотик, точніше інгредієнти для його приготування, цілком легально можна придбати майже у будь-якій аптеці Рівного і виготовити в домашніх умовах. До його складу входить: йод, спирт, сірники і кислота, яку видобувають з препаратів, що містять кодеїн, зокрема, краплей для очей. Вартість цих крапель від 15 до 50 гривень. Основною складовою «крокодилу» знеболюючий препарат від застуди. З певних міркувань ми не станемо називати ці препарати.

Набір для приготування наркотиків

У «крокодила», на відміну від інших тяжких наркотичних речовин є одна жахлива особливість. Людина вмирає страшною смертю за дуже короткий період часу.

«Крокодиловий» наркоман живе не більше двох років і буквально гниє живцем

Хімічні речовини, вживані при виготовленні «крокодила», роз'їдають тіло зсередини і зовні, і судини, і шкіру.

Типовий вигляд споживача «крокодила» — страшні виразки, що покривають все тіло

Аматорське відео, яке розташоване нижче, знімалося кілька місяців тому, проте всі дійові особи вже мертві… Це відео не може стати майстер-класом у приготуванні наркотиків оскільки існує певна специфіка, яку ми свідомо не будемо показувати. Просимо звернути увагу на те, як наркотик, за декілька хвилин «роз’їдає» тканину. Те саме, відбувається із тілом людини.

Люди з відео уже мертві...

29-річний Дмитро нам розповів, що вперше спробував наркотик приблизно у 13-14 років. Це була конопля. За його словами, саме з коноплі все починається. Підлітки навіть не підозрюють, що їх чекає у майбутньому. Для дітей це здається свого роду казкою, яка не матиме негативних наслідків. Коноплю не сприймають серйозно тому і вживають. Проте, за словами Дмитра, якщо людина спробувала хоча б якийсь наркотик це значить що вона переступила через бар’єр, а далі все просто за звичним сценарієм.

- "Допомогли" старші «друзі», які показали, навчили. Вперше вколовся у 20 років «ширкою» (опіумний наркотик, виготовляється із маку, - прим.авт.) Зараз її майже не продають, дуже складно дістати. Один «кубік» (10 мл., - прим. авт.) коштує 60-70 гривень, а наркоману потрібно декілька «кубів» на добу. Я «підсів» на «Субутекс» - це медичний препарат, який продають нелегально. Синтетичний героїн. Одна таблетка коштує 400-500 гривень. Спочатку однієї таблетки мені вистачало на тиждень, - розповідає Дмитро.

За словами Дмитра, достатньо однієї таблетки цього препарату, щоб кайф «впіймало» восьмеро людей. Таблетку подрібнюють на порошок і вдихають через ніс. Але насправді «Субутекс» - це медичний препарат, який використовують для лікування наркозалежних за програмою замісної підтримуючої терапії.

- З часом я «набив» собі такий дозняк, що мені пластини, у якій сім таблеток не вистачало на тиждень. Я тоді нормально заробляв на покрівлі будинків дахом. Пізніше, коли грошей не стало я почав вживати «крокодил».

За словами людей, яким вдалося позбутися наркотичної залежності жодна лікарня не може позбавити бажання вколотися знову. Немає жодного ефективного методу лікування. Якщо наркоман потрапляє в тюрму – це лише примусова зупинка для наркомана. Він живе думкою про наркотик і бажанням якомога швидше вколотися. Тому, що насамперед наркоманія – це психологічна залежність, а медики виводять лише з фізичної залежності.

Дмитро, не побажав показувати своє обличчя, а погодився на розмову, щоби застерегти інших ніколи подібного не робити. Чоловік коловся "крокодилом" лише декілька місяців і ледь не помер. Днями його виписали із лікарні де лікарі рятували життя. Він демонструє свої ноги вже після лікування і каже, що наркомани усвідомлюють свою залежність лише напорозі смерті...

Дмитро має намір поїхати у християнський центр реабілітації для наркоманів і більше ніколи не повертатися до тих жахіть які йому довелося пережити. Він має гарний приколад того, як його знайомі позбулися цієї страшної залежності. "Колишні" заявляють: це стало можливим завдяки Богу. Жінка із 25-річним стажем вживання наркотиків, і яка не колеться більше восьми років, каже:

- Бог вийняв чіп із моєї голови і я більше не згадую про наркотик.

Історію гарної жінки, яка кололася десятки років, сиділа у тюрмі, лежала у психіатричній лікарні та лікувалася примусово десятки разів у наркодиспансері, яка пережила неймовірні труднощі у житті, а тепер просто щаслива - читайте у наступній публікації. Нині вона допомагає позбутися залежності таким, якою колись була сама.

Коментарі

парадокс для когось місце -як старт в життя а для когось це місце як старт для смерті....Дитяча музична шкілка...а може для тих "хто не від кого не ховається"в той момент вивести оркестр дитячий і хай діти зіграють їм Вівальді і "Чотири пори року" і покажуть ціль істинного і не непідробного

Абсолютна правда. Так все і є. Мусора і є розповсюдником наркоманії. Серед ОБНОНовців більшість смалить траву і т.д.

Да, крокодил наркотик беспощадный. Я сам одно время употреблял его (и не только) , но Господь освободил и спас, за что Ему буду благодарен до конца дней своих! Молиться нужно за этих людей, только во власти Бога разрушить эти оковы рабства!!!

Лично знаю детей депутатов, губернаторов, и очень влиятельных бизнесменов г. Ровно, которые употребляют марихуану, это не делает их наркоманами, каждый сам выбирает, как ему отдыхать, просто надо знать меру, и это касается всего.

Я боюсь за свое будущее. У так званых УБНОНовцев есть армии наркоманов, которые не только продают наркотики, а и делают грязные делишки. Могут проколоть шины, а могут и живот ночью, или выкрутить лампочку в подъезде и дать битой по голове, и милиция даже искать не будет, потому что они знают, кто сделал и за что. Плюс ко всему этому, субик это не один наркотик, который они продают. Метамфетамин, марихуана, фен, колеса, вы думаете откуда это все берется? Привозят туристы? Большая часть контролируется самими мусорами. Когда студент университета внутренних дел Украины, поступает в этот отдел, а через пол года покупает себе новый автомобиль (иномарку), хотите сказать он купил себе на зарплату?

Большинство из них - обычные гопники, с ксивами. Они обкурятся первитина, и гоняют по городу превышают скорость, а когда их останавливают, они говорят, что у них идет операция по отлову наркоманов, хотя они просто могут кататся.

Та же история с ППС, всем известные в городе Hyundai таксоны, на котором пепсы сами банчят планчиком, мало того за доставку берут экстра 20-50грн.

Откуда берутся истории о том, что первоисточником всего являются те, кто с этим борется. Рыба гниет с головы. А наркотики - это милионный бизнес, и статья про крокодил - это ничто, по сравнению с тем, что реально творится в нашем городе. Одно что могу сказать - только по настоящему конченный человек может колоться, и неважно что это, ширка, героин, крокодил и тд.

Якщо ви щось знаєте про міліцію яка продає субітекс, готова вас почути... бо я нічого про це не знаю. Якщо такі факти будуть виявленими ми про це напишемо. Дякую за вашу небайдужість і чекаю від вас інформацію.

Люди сами выбирают, как им жить. И делают свой выбор. Я живу в таком районе г. Ровно, где таких наркоманов много. 95% крокодильщиков - в основном это движки, но так как шырива в городе нету, они нашли более простой и дешевый способ словить свой кайф. Если кто-то употребляет марихуану, это не значит, что завтра он а подвале будет варить марафет. Уважаемые авторы, просьба провести расследование о том, как так званый субитекс продает сама милиция, а точнее борцы по борьбе с незаконным оборотом наркотиков, мало того, что они его продают, они его регулярно употребляют. А насчет марихуаны - кто пробовал, тот знает, это гораздо безобиднее, чем водка. И поверьте, как выразились выше "нарики, что раскуривают марихуану через булик, не будут создавать проблем - они покурили ушли, а вот бухари, которые пьют водку, орут, дерутся - это тема гораздо проблемнее.

Якщо це Вас дійсно цікавить то поговоріть з жителями провулку (що за музшколою) ,Ви легко знайдете контакт з жінками.Це від них інфа про те що дівчина,котру вони називають " толстушка"- донька "мєнта". Вони кажуть що нарики знають,коли саме там має з'явитися патруль,і зникають.Ви хотіли-б щоб Ваша дитина навчалася в музшколі,за вікном котрої нарики розкурюють маріхуану в "бальбуляторі"?

розкажіть детальіше

Важко повірити,але, кажуть, що наркоманів з "точки" за музшколою "кришує" ....офіцер міліції!!! Його донька входить в компанію нариків!!!! Вам- глибока повага за те що висвітлюєте цю проблему. Маріхуанщиків-малоліток ще можна врятувати,думаю.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.