Перше вересня на Рівненщині

Сьогодні незвичний для українських школярів недільний ранок. Замість дообіднього сну, по всій області школярики від самого рання чимчикують до рідної школи на першовересневу лінійку. Сайт чесних новин "ВСЕ" разом із учнями вирішив заглянути до деяких шкіл Рівненщини.

Розбудити українських дітей у неділю вранці вирішив профільний міністр Дмитро Табачник. За його повелінням школярам не дозволили проспати так званий День знань, відтак учні в обов'язковому порядку першого вересня відвідують святкову лінійку у своїх школах. А вже з понеділка, другого вересня, у них розпочнуться повноцінні уроки.

Таке рішення Міністерства освіти та науки розкритикували деякі батьки, котрі у неділю вранці звикли відвідувати богослужіння у церкві разом зі своїм чадом. Мовляв, чому у неділю дітей насильно примушують слухати не церковні дзвони, як заведено у тій чи іншій родині, а дзвінок шкільний?

У неділю, першого вересня не спиться не лише школярам та освітянам, а й чиновникам. Зокрема, прес-служба міського голови Рівного завчасно сповістила ЗМІ, що їхній "патрон" Володимир Хомко візьме участь у проведенні «Першого дзвоника» в НВК «Загальноосвітня школа-дошкільний заклад № 17», що знаходиться на вулиці Тиннівській, 82. А доки Володимир Євгенович мотивує учнів натхненним словом до навчання, сайт "ВСЕ" заглянув до інших шкіл Рівного та області.

В ЗОШ№11 м.Рівне сьогодні приймали чергову "порцію" першокласників. 

Заступник директора по виховній роботі Валентина Слободян у мікрофон переконлива просила батьків залишити їхніх дітей наодинці у колоні першачків. Коли вони послухались, дехто з дітей перелякано шукав своїх мам і тат поглядом. Зрештою, перший крок у самостійне життя було зроблено.

Загальноосвітня школа №11 знаходиться у Рівному на вулиці Д. Галицького, 14а.

ЗОШ№11 вміщує більше тисячі учнів.

Ще веселіше пройшла першовереснева лінійка у престижній рівненській школі НВК "Престиж".

Веселіше хоча б тому, що туди завітали перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко, голова Рівненської облради Юрій Кічатий, народний депутат Юрій Благодир, заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, заступник начальника міського управління освіти Ірина Кіруца, депутат Рівнеради та начальник Держкомзему області Світлана Богатирчук Кривко тощо.

Із вітальним словом до присутніх батьків і дітей зверталися пан Кічатий та пані Боготирчук-Кривко. Зокрема, остання зазначила (див. відео):

Окрім вищезгаданих відомих рівнян на території заходу було багато рівненських бізнесменів, чиновників першого ранку, декілька депутатів Рівнеради тощо. Їхні діти та онуки навчаються у цій престижній школі із промовистою назвою "Престиж".

Лінійка в рівненській класичній гімназії "Престиж"

У ЗОШ№10 дітлахам вирішили допомогти і позначили крейдою де хто має розташовуватись на лінійці.

Фото Яни Йонко

Вхід до школи навіть прикрасили святковими різнокольоровими кульками. Адже День знань - свято для кожного школяра, чи не так?

Фото Євгенії Матвеєвої

Першокласники, як і годиться, на захід завітали із квітами. Згодом вони подарують їм своїм першим учителькам. А ті, в знак вдячності, подарують дітлахам знання.

Фото Яни Йонко

Селище Клевань (Рівненський район)

НВК "Школа-ліцей" (у минулому Клеванська ЗОШ №2)

НВК "Школа-інтернат" (у минулому Клеванський інтернат для дітей з вадами серця)

Загальноосвітня школа №9 м.Рівне.

Для когось цей перший дзвоник буде останнім...

...а для когось - першим.

Як би там не було, кожен учень ЗОШ№9 завжди пам'ятатиме саме ось це шкільне подвір'я.

Бо з ним пов'язані особливі спогади.

Фото Юлії Рибчук

ЗОШ№1. Місто залізничників Здолбунів.

Гуманітарна гімназія м.Здолбунів.

Здолбунівська ЗОШ№6 

Четверта школа, м.Здолбунів

Фото Миколи Орлова

Квасилівська  "школа-ліцей» цього року  у своїх стінах зібрала загалом майже тисячу учнів та більше сотні першачків.

Біля школи на них уже  чатували їхні перші вчителі з табличками, щоби батьки з дітками не загубилися у великому потоці людей.

Закінчилося свято Гімном України. Діти пішли у класи. Розпочалися трудові будні.

Фото Вікторії Момотюк

Див. також Перше вересня у «школі-ліцей» селища Квасилів

Коментарі

Велика, класна фотопідбірка

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.