У Рівному не можуть розкрити таємницю смерті 30-річного чоловіка

У редакцію сайту «ВСЕ» звернулися друзі чоловіка, який  покінчив життя самогубством - стрибнув із даху дев’ятиповерхового будинку.  Молоді хлопці та дівчата заявляють: померти Миколі допомогли (ім’я змінено з етичних міркувань, - прим. авт.) За їхніми словами хтось, невідомий нібито  вимагав у 30-річного рівнянина гроші. Ба більше, можливо це було вбивство?

 

Попри те, що людина загинула ще 8 червня цього року, слідство триває і донині. Проте, жодного разу не викликали у міліцію друзів загиблого. Натомість матері попередньо повідомили, що самогубство трапилося на фоні ревнощів до дівчини.

Молоді люди з компанії Миколи перебиваючи один одного розповідають про позитивні риси друга: веселий, безконфліктний, цікавий – душа компанії. Наркотики, кажуть, не вживав. Микола був великим життєлюбом і брав від життя все, що міг, а тому, повірити не можуть, що чоловік міг так безглуздо попрощатися із життям, тим більше, на фоні ревнощів до дівчини, адже був нетрадиційної орієнтації.

- Представники правоохоронних органів упереджено ставляться до цієї справи, оскільки Микола був гомосексуалістом і до того ж неформалом. У нього десь в Здолбунові був чоловік з яким він проводив багато часу. Ми знаємо, що його звати Сергій. Правоохоронці навіть його не можуть знайти. Мені відповіли: хочете то шукайте, - розповідає друг Миколи.

Молоді люди, висловили декілька можливих причин самогубства. Перший із них – кредит. Нам розповіли, що у чоловіка був великий кредит. Микола сильно переймався боргом і дуже боявся, що не може сплачувати. За декілька днів перед смертю мати погасила його борг. Він про це знав  і розповідав друзям. Проте, припускають друзі, можливо він взяв інший відразу кредит, бо у нього нібито хтось вимагав гроші. Кажуть, що перед смертю Микола боявся виходити з дому і відверто про це розповідав.

Ми заглянули на сторінку Миколи у соціальній мережі «В контакті». У статусі зазначено: «Все складно». Востаннє він заходив майже за тиждень до смерті 31 травня 2013 року.

Другий мотив – це кохання, але не до дівчини, а чоловіка. Микола проводив багато часу у Здолбунові з чоловіком на ім’я Сергій. Останній часто йому телефонував. Проте таємного друга ніхто не бачив. Та і правоохоронці його не знайшли.

Журналісту сайту «ВСЕ» вдалося подивитися фотографії які робилися на місці де загинув Микола. Від побаченого у нас виникло декілька питань. По-перше. Чоловік, який стрибнув із дев’ятого поверху був одягненим у джинсові штани та футболку, а на даху серед усіх речей ми помітили ще одні джинси та курточку. Якщо припустити, що курточка була Миколина, то чиєю була друга пара штанів? Окрім того, серед речей розкиданих на даху, було розкидано неймовіро велику кількість презервативів, та з десяток кусочків одноразового мила, таке як у готелі дають. І саме головне, цілу паку загорнутих у файл папірців – схожих на медичні довідки. Неофіційно нам висловили припущення, що чоловік покінчив життя через свою хворобу – ВІЛ. Нібито чоловік, аби приховати свою захворювання від близьких та друзів лікувався в іншій області. Якщо це правда, то стає зрозумілим наявність великої кількості презервативів. Та і мотив самогубства прояснюється. Проте відкритим лишається питання: кому належить друга пара чоловічих джинсів залишена на даху багатоповерхівки? Можливо там  і справді  розігралася сцена ревнощів?

У цій історії дуже багато запитань. Перше із них: чому вже майже три місяці триває слідство у такій досить нескладній справі? Чому друзів померлого жодного разу не викликали у відділок? Молоді люди висловлюють найсміливіше припущення: можливо це було вбивство?

Разом з тим, ми вже третій тиждень чекаємо відповіді від УМВС України
в Рівненській області. Відповісти на наші питання правоохоронці поки не спромоглися.

Коментарі

Шикарно змінили ім*я на микола! Нічого, що блур - не такий вже і блур, і там явно видно інше ім*я? І взагалі, навіщо цей цирк зі зміною?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.