У Рівному десяток аварійних дерев загрожує життю людей

Щодня сотні жителів Рівного та ті, хто пересуваються дорогою В’ячеслава Чорновола у напрямку Здолбунів-Рівне ризикують своїм життям. Багаторічні дерева будь-якої миті можуть впасти на їхні голови. Потерпілими від зелених насаджень вже стали власники автомобілів.

 

 

Вже неодноразово дерева, що ростуть уздовж дороги по вулиці В’ячеслава Чорновола падали на проїжджу частину і, зокрема, на машини. Комунальні служби за деякий час їх прибирають і… чекають на наступний виклик. Незважаючи на те, що комунальники повинні слідкувати за станом зелених насаджень у місті, вчасно зрізати аварійні дерева не завжди виходить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному буря повалила дерева. ФОТО

- Живу у Новому Дворі. Щодня у справах їжджу на автомобілі вулицею В'ячеслава Чорновола, - розповідає рівнянин Андрій Бернацький. – Кілька разів був свідком, коли під час сильного вітру поблизу дороги падали дерева, аби великі гілки. Мова йде про відрізок вулиці від перехрестя В’ячеслава Чорновола-Новодвірська до повороту на Новодвірське кладовище. Є й такі дерева, які будь-якої миті можуть впасти.

Після чергового падіння дерева, чоловік написав відповідну скаргу на ім’я начальника управління житлово-комунального господарства. У заяві зауважив, що зазначеною дорогою щодня пересувається велика кількість людей, транспорту, учнів місцевої школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному на автомобіль впало дерево. ФОТО

- Я попросив негайно розглянути викладене мною у зверненні питання, навести лад із аварійними деревами та повідомити мене письмово про результати проведеної роботи, - розповів житель Нового Двору.

В управлінні житлово-комунального господарства розповіли, що про звернення знають і вже повідомили про аварійні дерева у відповідні інстанції.

- 19 липня ми направили відповідь чоловіку. Чи підлягають дерева зрізанню - вирішує державна екологічна інспекція. Визначили, що 12 тополь знаходяться в незадовільному стані. Перевірку провели працівники тресту зеленого господарства. Підготували акти-погодження на знесення цих дерев. До кінця року їх зріжуть. У нас таких скарг багато, - повідомила заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Олена Москальчук.

Андрій Бернацький як і раніше змушений їздити небезпечним відрізком дороги, до того ж, часто возить із собою своїх дітей. А між тим погода у Рівному погіршується. Через сильний вітер, падаюче дерево може не лише перегородити дорогу транспорту і створити затори. Важкі гілки здатні обірвати лінії електропередач, що також загрожує людськими жертвами. Не говорячи вже про падіння дерева безпосередньо на людей чи автомобілі.

Коментарі

А чому їх зрізають, а нових не саджають???
Особисто мені більше не подобаються автомобілі, тому щовід них лише смерть та забруднення навколишнього середовища. Вже набридло дивитись на заставлені в місті автівками двори та газони. Купуйте гаражі і там їх зберігайте, а ні так беріть їх з собою на ніч в квартиру на поверхи)))

А чому зразу зрізати повністю, не можна хіба небезпечні гілк

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.