У Рівному Гран-Прі міжнародного фотосалону вперше виграв українець

Днями завершило роботу журі Восьмого міжнародного салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову-2013”.  Вперше в історії конкурсу приз здобув українець Володимир Поліщук з Бердичева за серію неймовірних портретів.

Як розповів організатор «Фотовернісажу на Покрову» Олександр Харват, цьогоріч свої сили спробували понад 600 учасників з 58 країн світу. А три дні поспіль судили конкурсу  Олександр, голова Спілки фотохудожників Словаччини Любомир Шміда,  голова Львівської організації фотохудожників Володимир Дубас, редактор журналу «Photographer» Олександр Жилін.

— Вперше з дня заснування конкурсу Гран-прі конкурсу виграв автор з України Володимир Поліщук з Бердичева, - зауважив Олександр Харват. — У попередні роки Гран-Прі  «Птах, що летить» відлітав в Ірландію, Австралію, Італію, Німеччину, Гонконг, Китай, Аргентину. Бо саме авторів з цих країн ми визнавали кращими.
Кращим автором салону став також українець Віталій Сіпко з Вінниці. Він визначений за найбільшу кількість прийнятих фотографій. Серед рівнян нагороджені дипломами Сергій Щеглеватих, Альона Зень, Тетяна Вакулюк, Юрій Галушко. Серед нагороджених також автори з різних країн світу: Італії, Польщі, Словаччини, Китаю, Росії, Німеччини, Чехії, Австралії, Кіпру, Малайзії, Португалії, Ірландії, Шрі-Ланка, Аргентини, Угорщини, Фінляндії, Бахрейн, Великобританії, Нідерландів, тобто з усіх континентів світу.

Всі результати конкурсу 

Підсумкова виставка, нагородження переможців і зустріч фотографів з різних міст України та зарубіжжя відбудеться традиційно на Покрову. Кожен учасник конкурсу отримає повнокольоровий альбом з найкращими світлинами Салону.

Робота українського фотографа-портретиста з Бердичева Володимира Поліщука «Ночной дозор»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.