На Рівненщині дитину вивезли в ліс, познущалися і зняли це на мобільний. ВІДЕО

На Костопільщині 14-річного хлопчика хулігани напоїли алкоголем, вивезли до лісу та побили, а частину цього процесу зняли на мобільний телефон постраждалого. Проти хуліганів порушили кримінальну справу, проте у підсумку винних не покарали навіть штрафом. Постраждала сторона шукаючи справедливості нині  звертається у всі можливі інстанції. У розпорядження «ВСЕ» потрапили копії документів із вже закритого кримінального провадження, а також скандальне відео із тої злощасної ночі у лісі.

Ця історія перемістилася у публічну площину після того, як до громадської ради при УМВС Рівненської області звернулася родина із Костопільщини із скаргою на те, що місцеві правоохоронці закрили кримінальне впровадження у справі про побиття їхнього неповнолітнього сина.

- Батьки постраждалого розповіли, що одного вечора їхній син - 14-річний хлопчик вийшов на вулицю погуляти. Зустрів хлопців-односельчан, на кілька років старших від нього. Вони запросили підлітка на дискотеку до місцевого клубу - як то кажуть, за компанію. Неповнолітній зрадів такій пропозиції від старших хлопців і, звичайно ж, погодився. Після дискотеки старші хлопці пішли до магазину, придбали горілки та пива. За словами батьків постраждалого, їхнього сина напоїли пивом, а потім і горілкою, від чого той відразу ж сп’янів, зважаючи на свій вік. Після того «старшаки» посадили його на мотоцикл і вивезли до лісу, де почали з нього знущатися, бити та принижувати його. Потім хлопці взяли мобільний телефон підлітка, і знущаючись з нього знімали це на відео, щоб пізніше викласти цей запис в інтернет, - розповів член громадської ради при УМВС Рівненської області Василь Лещук, у підтвердження своїх слів надавши це відео у розпорядження сайту «ВСЕ».

Кажуть, що за молоддю - майбутнє...

Зважаючи на антигуманність цього відео та ненормативну лексику підлітків ми подаємо до уваги читачів лише його фрагменти.

Також Василь Лещук повідомив, що після цієї ганебної події було проведено три судово-медичні експертизи.

- Ними було встановлено, що всі гематоми і синьці, забійні рани м’яких тканин голови,  удари в живіт були отримані в наслідок стусанів від сторонніх осіб, - повідомив Василь Лещук. - Натомість цю справу намагалися подати так, ніби хлопець сам падав і бився головою об сторонні предмети. Також матір та дід хлопчика, з його ж слів повідомили, що хлопці-хулігани знущаючись із підлітка, намагалися засунути пляшку з-під алкоголю в «одне місце», що також можна трактувати як спробу групового зґвалтування неприродним шляхом. Проте експертиза не підтвердила, що проти неповнолітнього здійснювали такі дії, а на знятому на його мобільний телефон відео цього немає. Тож за відсутності свідків неможливо довести, що такі знущання мали місце.

Кривдники хлопчика знайшли час і для богохульства

За словами пана Лещука, ця подія трапилася ще у 2011 році. Розслідування цієї справи штучно затягувалося, доки цьогоріч її взагалі не закрили.

- За словами родини постраждалого, у селі подейкують, що слідчий закрив кримінальну справу завдяки грошовій винагороді з боку батьків хуліганів, - повідомив Василь Лещук. - Родина побитого хлопчика заявляє, що ті сміються їм в обличчя і кажуть, що їхнім синам за скоєні дії нічого не буде, тому що вони все «порішали». Але ж ви розумієте, це лише слова, які без доказів можна розцінювати як наклеп, тож стверджувати про підкуплене слідство ніхто не має права.

- Нині постраждала сторона звернулася до обласної прокуратури та керівництва міліції, щоб все ж відстояти честь та гідність свого сина і  покарати винних. Також вони попрохали допомоги у громадської ради при УМВС Рівненської області. Якщо цю справу справді «порішали», то, можливо, винесення її у публічну площину допоможе керівництву силових органів взяти під особистий контроль перебіг цієї історії. Батьки неповнолітнього не ставлять собі за мету посадити кривдників свого сина до в’язниці чи отримати від них матеріальну компенсацію. Адже всі вони мешкають в одному селі, фактично є сусідами. Родина постраждалого просто хоче, аби ті компенсували кошти, затрачені на лікування хлопця від побоїв, отримати вибачення від хуліганів і публічне визнання їхньої провини. Адже у цивілізованій європейській країні люди один з одним так не поводяться, - резюмував Василь Лещук.

Сайт чесних новин «ВСЕ» продовжуватиме відслідковувати розвиток подій навколо цього випадку. Якщо причетним до цієї історії особам є що сказати, ми готові надати їм таку можливість.

p.s. Зважаючи на делікатність цієї історії та неповнолітній вік хлопчика, ми не вказуємо ім’я та прізвище постраждалого та його родини і назву населеного пункту, де трапилася ця подія.

Коментарі

Підтримую, якщо щось дізнаешся, я з тобою!

За такі речі потрібно в першу чергу судити батьків, в другу - їх виплодків. Але ж гроші не пахнуть, особливо коли совість спить або взагалі померла, не народившись.

Фільм "Ворошиловський стрелок" треба родичам подивитись і негайно взятись за справу

Невже нашим правоохоронця байдуже. Ідучи на поводку грошей, вони створюють підтвердження віри підлітків у продажність влади. Думаєте, що в тих злоумисників совість прокинеться і виростуть хорошими громадянами?..
ні, таке бидло знущатиметься потім не лише над молодшими, а й над тими ж правоохоронниками.
І як батькам тих виродків спиться ночами?

Скажіть мені де це було і хто це зробив, і я зроблю те ж саме з ними...
Але мабуть ще й поперебиваю їм ноги і переламаю руки, щоб вони остаток свого ганебного життя могли пересуватись тільки на інвалідному візку і кожен день жаліти про той злий вчинок, який переломав їхню долю навпіл...
Я не жартую..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.