Рівненський художник разом з Капрановими створив мальовану історію України

За кілька днів у світ офіційно вийде нове творіння відомих українських письменників Братів Капранових - "Мальована історія Незалежності України". У створенні книги взяв участь й рівнянин, фронтмен гурту "OT VINTA" Юрій Журавель.

 

Книга Братів Капранових розповідає про історію України від часів Трипілля і Скіфії до здобуття у 1991 році Незалежності. У книзі описується історія всіх українських земель – від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини й Криму.  Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів. Над оформленням книги працювали художники з 5 міст України, а автором портретів видатних українців став рівненський музикант  та художник Юрій Журавель, - пише портал "ОГО".

- Про ідею написання цієї книги Брати Капранови розповіли мені, коли були членами журі кінофестивалю "DVERY" у Рівному, - розповідає рівненський музикант і художник, лідер гурту "OT VINTA" Юрій Журавель. - Тоді ж, власне, вони й побачили, як я малюю. Так і виникла співпраця. Спочатку я мав робити й комікси до книги, але через щільний концертний графік не встигав малювати.

За словами Юрія Журавля, він намалював близько 20 портретів - "від Атили до В'ячеслава Чорновола"

- Є багато постатей, яких в реальності ніхто не бачив, - говорить Юрій Журавель. - Їх довелося зображати за різними історичними даними та власними уявленнями. Декого вирішив зобразити "живішими", ніж їх зображують зазвичай. Наприклад Лесю Українку, на обличчі якої читаються не лише душевні хвилювання, але й фізичний біль.

Офіційна презентація книги відбудеться у Києві 5 вересня. Від того ж дня видання можна буде придбати і в Рівному, у книгарні "Криївка на Стручку", що у ТРЦ "Чайка" на вул. Гагаріна. Трохи згодом, за словами Юрія Журавля, книгу офіційно презентують і у Рівному.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.