Рівненський суд знову взявся ділити квартиру пенсіонерки

9 вересня, відбувся апеляційний суд  у резонансній справі, яка набула широкого розголосу, у зв’язку із тим, що рівненського суддю Олександра Тимощука звинуватили в заволодінні, оригіналами правовстановлюючих документів на квартиру, обманним шляхом. Окрім того, суддя запропонував схему, через яку 50% від вартості житла мали розділити між ним та іншими особами за «позитивне вирішення питання». Про це, журналістам сайту «ВСЕ» розповідала юрист Ліана Диновська.

Варто нагадати, що попередній суддя визнав право власності на квартироволодіння за Богданою Євтух, яка, за словами сусідів ніякого відношення до колишніх власників квартири, померлих Боляєвих немає. Проживала з родичами та доглядала їх до смерті - племінниця Валентина Гуріна, проте, за рішенням суду жінка лишилася без квартири. Сусіди в один голос заявляють: Богдану Євтух не бачили жодного разу і жінка не являється родичкою померлим. Ці слова підтверджує навіть матір нової «власниці» квартири. Журналісту сайту «ВСЕ» жінка повідомила, що таких родичів у них ніколи не було і її донька нікого не доглядала. Мати про квартиру нічого навіть не чула.

Окрім того, одним із доказів на попередньому суді було те, що Богдана Євтух поховала і, нібито, встановила пам’ятник померлому Олексію Боляєву. У відповідь на це, Валентина Гуріна показує чеки на яких зазначено, що саме вона поховала родичів. Варто зазначити, пам’ятника, про який заявляє Євтух, та підтверджує її адвокат – немає. Там і досі стоїть дерев’яний хрест, встановлений при похованні Валентиною Гуріною.

На судове засідання Богдана Євтух не з’явилася по причині поганого самопочуття. Її інтереси представляє вже інший адвокат - Андрій Сенчук. Адвокат відразу висловлює небажання відеозйомки судового процесу мотивуючи це тим, що, нібито, представники ЗМІ перекрутили факти та облили брудом суддю Олександра Тимощука. Суд приймає рішення: заборонити відеофіксацію.

У перерві ми намагалися дізнатися у судді Андрія Сенчука, які саме факти перекрутили представники преси, на що чоловік  відповів коротко:

- Відчепіться!

Проте пізніше, погодився відповісти на декілька питань лише журналісту сайту «ВСЕ», всім іншим присутнім представниками ЗМІ відмовив. Передаємо розмову дослівно:

Про яке саме перекручування фактів ви заявляєте?

- Те, що суддя Тимощук вкрав документи зі справи і передав іншій позивачці (Богдані Євтух, - прим.авт.)

Скажіть, будь ласка, якою родичкою являється Богдана Євтух для померлих Боляєвих?

- Спадкодавець Боляєв є її двоюрідним дядьком.

- Які докази пані Євтух надає суду, що вона являється родичкою Боляєвим?

- Її особисті пояснення та покази свідків, з якими вона є в далеких родинних стосунках, а це дуже важко надати докази, тому,  що це архівні документи, їх зібрати Євтух не спроможна, бо вони в архіві. Це конфіденційна інформація.

- Яка причина того, що п. Євтух змінила адвоката?

- Євтух, як учасник судового процесу має право мати собі адвоката, якого вона вибере. Мені не коректно було запитувати, чому вона міняє адвоката. Це її особиста справа.

Натомість представник позивачки Ліана Диновська звертає увагу на такі факти:

- Чому у суддів не виникає питань до Богдани Євтух та її представника, які не можуть надати суду жодного адекватного доказу? Колегії суддів варто звернути уваги на той факт, що у Богдани Євтух немає жодних доказів, окрім її власних слів та незрозумілих показів свідків, про те, що вона має хоча б якісь родинні зв’язки із Боляєвими. У цій справі дуже багато запитань, відповіді на які очевидні.

Ліана Диновська заявляє, що свідки Богдани Євтух надали суду неправдиві свідчення та не вказали справжньої адреси своєї прописки. Більше того, адресу, яку вказала Юлія Адамівна Маленька взагалі не існує у Рівному:

-  Суд не перевірив оригінали паспортів та приймав рішення по ксерокопіям документів. Натомість, Валентина Гуріна представила суду оригінали документів, на підставі яких вона являється родичкою померлим. Жінка надала докази, що ховала родичів власним коштом. Всі її слова підтверджують сусіди. Вони засвідчили у суді, що Гуріна проживала із Боляєвими та доглядала їх до смерті.

Також, нам вдалося нарешті телефоном поспілкуватися з суддею Олександром Тимощуком. На наше запитання щодо звинувачень у його сторону, суддя відповів, що коментувати нічого не буде.

- Нехай відповідними матеріалами займаються правоохоронні органи. Такі звинувачення не відповідають дійсності.

Тим часом, усім присутнім на судовому засіданні зі сторони могло здатися, що суд упереджено налаштований до Валентини Гуріної – племінниці померлих Боляєвих. Проте, скоріш за все, це нам, мабуть, лише здалося, адже суд повинен якось «докопатися» до істини. Втім, час покаже, адже попереду рішення. Яким воно буде - стане відомо скоріш за все вже 23 вересня 2013 року.

Коментарі

Молодець Ліана!

Таке враження що колегія суддів встановлювала ким же являється Гуріна В. І. померлим Боляєвим майже три години, хоча апеляційна скарга стосується зясування хто ж така Богдана Євтух, яка :
1) в суді дала не правдиві покази що вона поховала Боляєвих, та встановила памятник на могилі.....всім показано в попередніх новинах що памятника немає!!!!!!!!
2) заявила що вона є родичкою померлим.....але доказів немає, т. як вона ніби то далека родичка.......але існують архіви......
3) що вона проживала однією сімєю.....але чому ж вона вселялася в 22.00 год за допомогою 4 чоловіків спортивної зовнішності, лише після винесення судом рішення про те, що вона набула права власності на житло, вибивши двері?????????????????????????????
Але мене тішить те, що в наступному засіданні, яке відбудеться 23 вересня в Апеляційному суді буде присутня Маленька Юлія Адамівна!!!!!!!!!!!яка мала бути посередницею між Гуріною В. І. та Тимощуком. Саме та, якій суддя Тимощук О. Я. ( з його слів) передав правовстановлюючі документи.....і УВАГА!!!!! яка в іншому судовому засідані стала свідком, який підтверджував неправдиві покази Євтух Б. А. ЦІКАВО????????????? Мені також!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.