Француз розмалював стіни рівненської школи

Минулого року Французький Альянс міста Рівне за підтримки Посольства Франції в Україні започаткував нову традицію - дні французької культури, що проходять під назвою "Французький Вересень". У вересні 2012 року відбулись різні заходи, які припали до душі рівнянам, і цей рік не стане виключенням.

 

Фестиваль розпочався із зустрічі з відомим французьким художником графіті Lazoo. Як розповів Lazoo на прес-конференції, українські графіті – це робота зі шрифтами, а французькі графіті відомі своїм фігуральним аспектом, це малюнки наближені до коміксів. Найбільшим графіті, над яким працював французький райтер – це картина, розміром 130 на 7 метрів, над якою працювали два дні 65 графістів.

Організатори підготували цікаві заходи в рамках Французького вересня:

18:30 – перегляд фільму "Париж – метрополія хіп-хопу" та подальше обговорення.

16:45 – відкрите заняття у молодшій групі

28 вересня

26-28 вересня – навчальний турнір з петанку. Вхід вільний. Парк імені Тараса Шевченка.

Якщо Ви побачили щось французьке у рідному місті.  Можливо, це був золотистий круасан на сніданок, статуетка Ефелевої вежі в несподіванному місці або ж ваш друг-француз, який завітав у гості до Рівного варто сфотографувати та поділитися з Французьким Альянсом.

Вимоги до конкурсу: формат роботи: 20х30; відповідність тематиці конкурсу;  термін подачі заявки: до 25 вересня 2013 року; до конкурсної фотографії потрібно придумати невеличкий опис: чому саме цю фотографію ви відібрали для участі.

Всі заходи відбуватимуться за адресою вулиця Пушкіна 17. Попередній запис за телефоном 63-61-28. Участь є безкоштовною.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.