Екс-начальник райвідділу міліції з Рівненщини залишився без посади

Рівненський адмінсуд відмовив у задоволенні позову про поновлення на роботі колишнього начальника Сарненського райвідділу УМВС України у Рівненській області Віталія Сафоніка.

 

 

 

 

Останне засідання Рівненського адміністративного суду, у якому розглядали справу відбулось 24 вересня. Сафонік вимагав через суд поновити його на роботі. Окрім цього - виплатити йому гроші за час вимушеного прогулу.

Віталій Сафонік стверджує, що 17 травня цього року написав рапорт на звільнення, бо його шантажували. За словами полковника, він не мав наміру звільнятись

- Це був конфлікт між начальником райвідділу міліції та керівництвом УМВС Рівненщини. Це через те, що я убрав у Сарненському районі гральні автомати. Лишилися лише помпи (мотопомпи - пристрої для незаконного видобутку бурштину, - прим.авт.). Я маю бажання і можу далі працювати. До того ж, через цей рапорт я позбавлений вихідної допомоги, права на безкоштовне лікування та пільг.

Представник УМВС Рівненщини та МВС у суді Олега Брагіна переконана, що підстав для поновлення Віталія Сафоніка на посаді немає.

- Із формулювання рапорту видно, що це був вияв власного бажання звільнитись, - говорить Олена Брагіна. - Жодних підстав для поновлення немає. Так само як і не було жодних порушень при його звільненні. Дії Сафоніка – спосіб уникнути відповідальності за кримінальне діяння (Віталій Сафонік фігурує у справі ДТП, внаслідок якої загинув 37-річний пішохід, - прим.авт.) 

Під час судових засідань у даній справі близько десятка свідків не підтвердили, що на Віталія Сафоніка чинився будь-який тиск.

Віталій Сафонік та його адвокат Володимир Печончик назвали рішення суду "бєзпределом" та мають намір подати апеляцію.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.