У Рівному війна з забудовниками - зламали паркан алкогольного кафе. ВІДЕО

Єдиним джерелом влади є народ. І якщо обрані народом чиновники відмовляються виконувати свої обов’язки, люди самі беруться захищати свої права. За таким сценарієм діяли мешканці будинків на вулиці Кіквідзе у Рівному, під вікнами яких хочуть збудувати «розливайку». Місцеві жителі, які знесли будівельний паркан навколо території будівництва, заявляють – появі «забігайлівки» будуть перешкоджати до останнього.

За переказами місцевих мешканців, все почалося ще на початку 2000-х років. На вулиці Кіквідзе в районі залізничного вокзалу у Рівному одного «прекрасного» дня з’явився металевий кіоск, у якому почали наливати «по сто грам пальонки». Туди швидко прибилися любителі випити, територія навколо закладу стала розплідником беззаконня, свавілля, криків, грабежів та зґвалтувань. Відвідувачі «ошатного» закладу не нехтували можливістю помочитися під вікнами у людей, у зв’язку із чим там постійно стояв характерний запах. Про це сайту чесних новин «ВСЕ» розповіла жителька сусіднього будинку Анна Іванова:

- У 2005 році рішенням сесії Рівнеради №1726 цей кіоск було узаконено шляхом надання земельної ділянки під ним в оренду терміном 10 років. Цільовим призначенням зазначалася реконструкція цього кіоску під магазин товарів повсякденного вжитку в межах існуючих габаритів. Водночас власник кіоску пан Пивоварчук  розбудував цей кіоск цегляною кладкою, значно розширивши його розмір. При чому, зробив він це на мережах «Укртелекому» та на водопроводі, робити чого не мав права відповідно до існуючих державних будівельних норм. І замість продовольчих товарів тут продовжили наливати алкашам. Мешканці чотирьох сусідніх будинків забули про спокій.

У 2009 році ми звернулися до міської влади і особисто до мера Рівного Володимира Хомка.  Депутати створювали комісії, заклад кілька разів прикривали, але у підсумку все закінчувалося тим, що «наливайка» знову відкривалася. Подейкують, що цей заклад «кришує» член Рівненського міськвиконкому Ігор Крамарець, який має гарні зв’язки із місцевими чиновниками, правоохоронцями та політиками. Наша ініціативна група десятки разів отримувала банальні відписки від них, а на думку мешканців ніхто не зважав. Бо влада захищає бізнесу, а не мешканців.

Лише коли дійшли до генеральної прокуратури за допомогою нардепа Осуховського, наша місцева прокуратура видала припис про заборону будь-яких будівельних робіт. Також було порушено кримінальну справу, провадження якої триває донині.

Торік у нас під вікнами поруч із «наливайкою» зрізали 11 дерев, які захищали нас від зовнішнього шуму та вихлопів громадського транспорту. Адже загазованість нашого району у 5 разів перевищує норми у зв’язку із розгалуженим рухом міських маршруток та розміщенням автостанції поблизу залізничного вокзалу. А нещодавно на їхньому місці поставили будівельний паркан, за яким розпочалися відповідні роботи щодо зведення якоїсь забігайлівки. Очевидно, кіоска-розливайки бізнесюкам стало мало. Тоді терпіння наших мешканців увірвалося. Спочатку ми – мешканці чотирьох сусідніх будинків збиралися перекривати рух транспорту на нашій вулиці.  Але потім просто вийшли і зруйнували цей паркан (у середу, 2 жовтня, - ред.).

Проте вже наступного дня (у четвер, 3 жовтня, - авт.) забудовники узялися знову його монтувати і щось копати. Попри заборону прокуратури. Попри порушену кримінальну справу.

Все, що ми хочемо, відновити зелену зону під нашими вікнами, посадити назад дерева, травичку, припинити продаж алкоголю і розбрат під вікнами. Ми, мешканці будинків на Кіквідзе, 16, 16-А, 18, 18-А вважаємо, що на нашу думку влада повинна зважати. Ми не дозволимо тим, хто, попри нашу волю, захопив цю територію, будувати бізнес на нашому спокої. Якщо у нашому місті ще є мер і він ще керує цим містом, ми закликаємо його почути нас - простих людей і не допустити того, аби прибудинкова територія перетворилася у чийсь засіб для заробляння грошей. Годі будувати щастя на чужому горі. Ми свій двір на поталу бізнесу не віддамо! - Резюмувала Анна Іванова.

Якщо причетні до цієї ситуації сторони бажають висловити свою позицію, сайт чесних новин «ВСЕ» готовий надати їм таку можливість.

Ключові слова: 

Коментарі

Я дійсно лише посміхаюся з того що, Вам вочевидь зірвався жирний кусок і Ви судячи з вашої відповіді дуже засмучені.:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

нда... при Ющенку такой х..йні не було...

Ти не забуло того що ти-не на порталі газети?.Тут твої провокації і нейм-флуд викликають лише посмішки.:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Цікаво скільки відмовився платити підприємець за недоторканість з боку Свободи?

"Свобода" купила франшизу у "Захистимо Рівне" ))))))))

а де подівся нардеп якого вибрала громада від нашого округу п. ГЛАДУН ЛЮБОМИР???!!!

от коли була МОСІЮК ЖЕНЯ, такого б свавілля не булоб.......

вона б захистила, як робила це тоді.

Pussi Riot - made in Rivnomu

Читати вмієм?

"У 2005 році рішенням сесії Рівнеради №1726 цей кіоск було узаконено шляхом надання земельної ділянки під ним в оренду терміном 10 років."

- який самозахват?

Відео, як звільняли місто від чергової "розливайки":
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3puAVS_YcIU

якщо це Свобода , то хлопцям зачет. +100500 З самозахватами землі треба тільки так боротись.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.