У Рівному біля скандального кафе хотіли зробити парковку?

Після публікації на сайті "ВСЕ" на місці зрізаних дерев комунальники швиденько висадили кілька нових саджанців. Ймовірно, зірвалась чергова спроба зробити на місці зеленої зони парковку.

 

 

 

 

Не встигли забути історію про зрізані каштани на вул. Соборній, навпроти НУВГП, як на місці пеньків перехожі можуть побачити чотири нещодавно посаджені дерева.

Сайт "ВСЕ" неодноразово повідомляв, що навколо даного місця, де посаджені дерева, вже давно точаться різні конфлікти та непорозуміння.  До прикладу, на місці, де наразі знаходиться кафе "Суренж", раніше  знаходилась швейна фабрика, перед тим – в’язниця.

Цього літа, це місце знову не оминув конфлікт: нові власники кафе "Суренж" під час реконструкції будівлі зняли хрест та тризуб - символи вшанування жерт репресій.

Ситуація із зеленими насадженнями навпроти НУВГП виглядає досить дивно: жодних актів обстеження аварійності дерев журналістам сайту "ВСЕ" не надали. До того ж, спиляні каштани не є старішими, ніж сусідні на цій алеї. Крім того, для чого така поспішність комунальників у висадці нових дерев, які зазвичай не надто швидко облаштовують у Рівному зелені зони. До того ж, посадка нових дерев здійснюється у більших масштабах. До прикладу, в районі ЦУМу кілька років тому висадили з десяток кленів та лип.

Швидше за все поблизу скандального бізнес-центру просто хотіли зробити парковку для кількох авто. Аналогічні міні-парковки вже облаштовані на цій вулиці за 50 метрів вище від даного місця. Зауважимо також, що забудовники заздалегідь не передбачили місця для паркування.

Зважаючи на наявні обставини можна зробити висновок, що ймовірніше за все після публікацій у пресі та різкої реакції начальника ЖКГ від цієї ідеї вирішили відмовитись, а жертвою стали багаторічні каштани.

Чи то це місце таке, чи земля неосвячена – залишається приводом для роздумів. Так чи інакше, добре, що замість пеньків, посадили нові саджанці. Можливо із молодими деревами прийде і спокій на те місце.

Ключові слова: 

Коментарі

Взагалі за спилювання одного такого здорового дерева - кількатисячний штраф (!). Теоретично це кримінальний злочин, якщо такі суми передбачені, вже на Пушкіна (поруч) порушили, і кого підозрюють і кому штраф близько 10 тис. грн. впаяють, начальнику ЖКГ за незаконну рубку на центральній вулиці міста, чи кому?

А чому кафе скандальне?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.