Помешкання рівнян їсть пліснява, бо в Хомка немає грошей. ФОТО

До сайту чесних новин «ВСЕ» звернулися мешканці будинку на вулиці Гагаріна зі скаргою на рівненських комунальників та очільника Рівного. Люди сподіваються, що розголос бездіяльності міських «господарників» посприяє пришвидшенню вирішення їхньої проблеми. Адже вони вже не один рік самотужки борються із вологістю та пліснявою у своїх помешканнях. А від влади у відповідь на свої звернення чують лише одне – немає грошей.

Вашій увазі текст звернення від мешканців будинку на вулиці Гагаріна, 63:

Звертаються до вас мешканці будинку 63 по вулиці Гагаріна з приводу питання, що не вирішується роками. Питання полягає в тому, що у квартирах останнього поверху під час дощів і танення снігу протікає дах, потерпають і мешканці, що проживають на нижчих поверхах, тому що вологість і пліснява дійшли і до третього поверху.

Крім того, через постійну вологість в підвальному приміщенні стіни просідають та тріскають, про що свідчать встановленні у першому під’їзді «маячки».

Через це будинок вже знаходиться у аварійному стані. Самотужки мешканці будинку вже неодноразово купували руберойд, котрий вкладали працівники ЖЕКу.

Минулого року нарешті було розпочато ремонтні роботи, які так і не були доведені до кінця через відсутність фінансування. Після проведених робіт стан даху тільки погіршився.

Чоловіча половина мешканців будинку змушена у зимовий період постійно наражатися на небезпеку, самотужки прибираючи снігові замети. У під’їздах неодноразово відпадали шматки штукатурки, на даний момент обійшлося без жертв.

Ні одна служба, до якої мешканці звертались, не проявила ініціативи по усуненню нагальної проблеми. Працівники ЖЕКу стверджують, що даний будинок внесений до плану з капітального ремонту, але літо вже закінчилось, а ремонтні роботи так і не були розпочаті.

На прийомі у депутата Покальчук О.К., так само як і у голови Хомка В.Є. вдалося отримати одну відповідь – «Грошей немає». Як стверджують вищезгадані особи, гроші на проведення подібних робіт не поступають з казначейства.

За словами авторів листа, вони ладні отримати допомогу від міста навіть не зараз, а хоча б до наступного літа. Звісно, якщо кошти на ремонт все ж будуть виділені. Також у їхньому зверненні зазначається, що на подані ними заяви офіційної відповіді дочекатись так і не вдалось. Їх копії, а також фотографії аварійних частин будинку мешканці надали у розпорядження "ВСЕ".

Кажуть, що чужої біди не зрозумієш, доки сам її не "вкусиш". Можливо, мер Рівного Володимир Хомко, живучи в ошатному помешканні на вулиці Кибалюка, щиро співчуває мешканцям будинку на Гагаріна, 63.

Будинок міського голови Рівного Володимира Хомко

Але, окрім співчуттів, люди чекають реальних вчинків, а не відписок. То чи може міський гарант навести лад у своєму місті? Сайт чесних новин "ВСЕ" просить Володимира Євгеновича вийти до людей і дати відповідь на це питання мешканцям будинку на вулиці Гагаріна, 63 особисто. А ще ліпше, віднайти фінансові резерви для приведення цього будинку до ладу. Щоб совість не заважала міцному сну під надійним дахом у будиночку на вулиці Кибалюка. Вона ж, совість, ще є, правда?

Див. також Як живуть мер Рівного і його заступники. ФОТО

Коментарі

Я хочу осінні канікули з 26 по 31 як в Києві бо в києві тиждень осінні канікули і зимові 3 тижня і аони все вспівають а в нас нічого і в березні травні і квітні можна не ходит в школу . зробіт. БУДЬ ЛАСКА ОСІННІ КАНІКУЛИ )))

Думаю,что эту злобливу статейку накатал какой нибудь из швондеров,что биля Лиона пиарятся

Спарва не в богатіях, а в тому коли люди з бидломаси перетворяться на людей!!!!!!!

Бо хай все местнi богатеи трясутся от страха-бо на них е управа- местный ШВОНДЕР,.

Шось у вас не сайт честних новин,a идиотских новин. При чем тут будинок Хамка ?

А до чого тут будинок Хомка? Він сам його збудував, сам за ним слідкує, того й спить добре. В чому пред'ява?

Читаючи такий матеріал не перестаєш дивуватися з людей. Як можна жити стільки років і не відремонтувати для себе дах? Це що, якісь алкаши? А хто їм штани підтягує після того як вони в туалет сходять?

Комунізм чи що? чи власність комунальна? небійсь не чули що таке ОСББ.
Квартири небійсь прихватизовані....а як прибратися..то влада гроші давай...ну чекайте...

Я про жильцов ледарюг

Не,ну не дыбилы ?!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.