У Рівному іноземці посварились через кафе у колишній катівні НКВД

У Рівному не вщухає скандал навколо бізнес-центру на вулиці Соборній, 16, де колись була в`язниця. Орендар, який облаштував кафе "Суренж" звинувачує власників приміщення в крадіжці бізнесу. Мовляв, ті ще в серпні відібрали кафе і хазяйнують там на свій розсуд. Пікантності ситуації додає той факт, що громадськість протестує проти будь-яких розважальних закладів в цій будівлі. 

У редакцію сайту "ВСЕ" звернулася жінка, чоловік якої взяв в оренду частину приміщення колишньої в’язниці та облаштував там кафе "Суренж", що на вулиці Соборна, 16. Жінка розповіла, що для того, аби побудувати кафе, подружжя затратило велику суму грошей.  Після того, як впоряджувальні роботи були виконані та налагоджена робота у закладі – власник приміщення відібрав "Суренж". Між тим, за словами жінки, договір оренди дійсний аж до кінця цього року.

Схоже, конфлікт із скандальним кафе набирає нових обертів. Окрім того, що громадські організації збурилися через розваги, які влаштували у колишній катівні НКВД, з’ясувалося, що перший поверх колишньої тюрми власник, сирієць за походженням, Кхатер Еліас Дарвіше віддав в оренду єгипецькому емігранту Шіноуду Аміру Фекрі Регеб, де останній облаштував кафе "Суренж". За словами дружини орендаря Жанни, власник задумав схему, завдяки якій, чужими руками, облаштував кафе, а потім відібрав його разом із обладнанням.

- Весь перший поверх приміщення ми взяли  в оренду, - розповідає Жанна. - Зробили ремонт, закупили обладнання та розпочали господарську діяльність. Ремонтні роботи тривали майже чотири місяці. Усі дії з боку власника приміщення були здійснені цілеспрямовано, власник ще з самого початку запланував відібрати кафе після того, як ми зробимо ремонт.

Для того, щоб зробити заклад популярним, подружжя запросило відомих шеф-кухарів із Санкт-Петербургу, які допомогли у створенні особливого меню та подарували рецептуру піци.

- Під керівництвом мого чоловіка кафе працювало до кінця серпня, - розповідає далі жінка. - Між Кхатером та Аміром почалися розбіжності. Як потім стало відомо, пан Кхатер почав необґрунтовано піднімати орендну плату. У серпні власник змінив усі ключі від приміщення і не допустив, без пояснень, Аміра до роботи. Вся первинна та вторинна документація, обладнання куплене нашим коштом, лишилися у кафе. Ми намагалися вирішити конфлікт мирним шляхом. Проте нам це не вдається. Попри те, що зараз вже зроблені документи на кафе «Шоколад», вивіску "Суренж" вони не знімають. Мабуть тому, щоб не відлякувати постійних клієнтів, які до нас ходили і полюбили "Суренж".

Тим часом, обмануте подружжя вже звернулися у правоохоронні органи та мають намір звернутися до суду.

- У міліції сказали, що нічим нам допомогти не можуть. Я думаю, через те, що мають особисті зв’язки з паном Кхатером. Правоохоронці на заяву не реагують. Мені сказали, що ми можемо позиватися до суду. Ми будемо звертатися у суд. Наразі ми надіслали пану Кхатеру претензію по договору. За те, що вони більше двох місяців використовують кафе та наше обладнання. Четвертого жовтня ми отримали від нього відповідь із вимогою забрати майно. Ми прийшли, але нас не впустили, я тоді викликала правоохоронні органи.

За словами жінки, в облаштування закладу вони вклали не один десяток тисяч доларів, проте у претензії направленій власнику приміщення вимагають суму у розмірі 32 000 гривень.

- Ми хочемо мати вільний доступ до приміщення з метою вивезення матеріальної бази, установчих, господарсько-правових документів та особистих речей. А також, відшкодувати кошти, які були вкладені в облаштування закладу.

Тим часом, орендар Шіноуда Амір не хоче контактувати із пресою чи правоохоронними органами.

- Мій чоловік вважав Кхатера ріднішим за брата чи батька, - зі сльозами на очах розповідає Жанна. - Через такий вчинок, Амір перебував довгий період у глибокій депресії. Наша сім’я була на грані руйнування. Зараз вже краще, дитина врятувала сім’ю…

Читайте також: Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів. ФОТО

За коментарем ми звернулися до власника приміщення по вулиці Соборна,16 Кхатера Елаіса Дарвіше із запитанням: як могло трапитися так, що орендаря приміщення виселили достроково та ще й без можливості забрати речі та документи? Власник приміщення не забажав спілкуватися із журналістом сайту "ВСЕ", а переключив дзвінок на іншого чоловіка, який представився юристом ТзОВ "Компанія Фаді" Сергієм Масаловим. Саме від нього ми отримали  "компетентний" коментар. Про що розповів нам Сергій Масалов читайте у наступній публікації.

Також сайт "ВСЕ" очікує відповідь на інформаційний запит надісланий до управління МВС у Рівненській області щодо конфлікту підприємців.

Ключові слова: 

Коментарі

Хіба рувняням має значення де набухатися?

дааауж...який юрист, ТАКІ Й ОРЕНДАРІ. Не дивно що такий же мер їм і надав швейну фабрику.

Ні, він детектор-психіятр...

А хіба цей юрист-не українофоб С.Масалов?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.