Дружні "розбірки" в екс-в'язниці Рівного: Кому належить "Суренж"?

Конфлікт навколо кафе «Суренж» триває. Громадськість та мер Рівного обурені зухвалістю власників бізнес-центру та вимагають прибрати звідти розважальні заклади. Тим часом у самій будівлі тривають "дружні розбірки" підприємців. Орендарі звинувачують власника приміщення по вулиці Соборна, 16 у тому, що нібито він відібрав у них бізнес. 

 

По причині того, що люди вважають не етичним оформляти належним чином спільний бізнес із родичами чи близькими друзями, виникають конфлікти подібні до того, який виник навколо кафе «Суренж» між власником приміщення по вул. Соборна, 16 Кхатером Еліасом та  орендарем Аміром Шіноудом. Про це, зазначив юрист пана Кхатера Сергій Масалов.

Після того, як у  редакцію сайту "ВСЕ" звернулася жінка, чоловік якої облаштував у  колишній в’язниці кафе "Суренж", що на вулиці Соборна, 16 та розповіла, що власник приміщення відібрав у них бізнес ми звернулися за коментарем до орендодавця Кхатера Еліаса Дарвіше. Проте, чоловік не забажав з нами спілкуватися та переключив дзвінок на юриста ТОВ "Компанія Фаді" Сергія Масалова з яким у нас виник цікавий діалог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрист скандального офісного центру порадив скаржитися в "лігу сексуальных реформ"

На наступний день після «коментаря» юриста, до нас зателефонував Кхатер Еліас Дарвіше та запросив журналіста сайту «ВСЕ» на розмову нібито для того, щоб дати офіційний коментар.

Із паном Кхатером ми зустрілися у кафе «Суренж», чоловік прийшов із юристом Сергієм Масаловим. Вони вручили так званий коментар і… попросили підписатися за його отримання на ще одному примірнику.

Попри те, що журналіста запросили, щоб прокоментувати конфлікт, який виник навколо кафе, зрозумілих пояснень ми так і не отримали. Натомість юрист намагався довести журналісту, що запис розмови є незаконним. Ба, більше, за словами юриста, наша попередня розмова теж була записана нібито не законно. Юрист зазначив: «Я нє даю коментаріі на сайти». Саме це, за його словами мало стати причиною для припинення запису. (Шкода, що фаховий юрист не знає медіазаконодавства. В якому чітко сказано, що журналіст у роботі може вільно використувати засоби для запису аудіо і для їх використання не зобов'язаний попереджати інтерв`юйовану людину, - ред).

- Вот вам коментарій, - вручаючи лист зазначив Сергій Масалов. – А нє то, что ви подумалі вчєра.

«Коментар ТОВ «Компанія Фаді» на інтрнет-публікацію на сайті http://vse.rv.ua/ «У Рівному іноземці посварились через кафе у колишній катівні НКВД»

ТОВ «Компанія Фаді» інформує, що дійсно має в наявності правовий спір з однією з фізичних осіб-підприємців з питань оренди.

Вказаний спір ініційований стороною фізичної особи-підприємця.

Дана категорія спорів вирішується компетентними органами, визначеними для цього законодавством, а саме – господарськими судами, а не публікаціями на інтернет-сайтах. Підозри про злочинність подій визуються таким лише компетентними органами в рамках кримінального процесу ,а не публікаціями на інтернет-сайтах.

ТОВ «Компанія Фаді» не займається коментуваннями причетних та непричетних до них людей щодо невирішених у законний спосіб правових спорів, проте не відмовляється коментувати в майбутньому компетентні рішення по них».

У листі зазначена дата «23» жовтня 2013 року, печатка ТОВ «Компанія Фаді» та підпис директора Е.Д. Кхатера.

- Ви подпісиваться нє будєтє? – дивується нашій відмові від такої пропозиції юрист Сергій Масалов. – Інтєрєсно, конечно... Вот ви говорітє,  что вы офіциальноє ліцо, прішлі на офіциальную фірму, получіть офіціальный атвєт, а подпісиваться не хотітє.

Тим часом, під час розмови, юрист абсолютно забуває, що журналіст за його словами «офіциальноє ліцо, прішла на офіціальную фірму, получіть офіциальний отвєт» і вимагає припинити запис, через те, що коментар надано у письмовому вигляді, а все сказане між цим «приватна розмова». (Відповідно до закону в цій ситуації юрист немав жодного права вимагати від журналіста припинити запис, чим самим намагався перешкодити професійній діяльності журналіста - ред.)

- Виключайтє «ето», - юрист показує на диктофон журналіста. – Ето нє офіціальний коммєнтарій.

Проте, не знайшовши вмотивованого обгрунтування, чому журналіст повиннна вимкнути диктофон, запропонував просто «економити батарейки». Ми не стали «економити» і записали усю розмову з юристом Сергієм Масаловим, фрагменти із якої передаємо дослівно.

- Согласно законов и норм запісанних в конкрєтних докумєнтах наповнєних змістом і правом, договора оренди  так же в опрєдєльонном порядке визнаються, што оні сущєствуют, нє сущєствуют іли закончєни  досрочно. Розірвани як ви  кажете. І ето опрєдєляється, розірваний договор чі  нє, або договором-угодою про розірвання договору, або іншим подібним актом. Це  може суд розірвати. Тоєсть, розірвання договору визначається певним актом. Так у Законі написано: договір-оренди. И от ви  задайотє мені  питання: чому мій довєрітель  розірвав достроково договир оренди.. А звідки  видно, шо такий договір був розірваний достроково?

- Із сказанного вами, ми можемо зробити висновок, що хтось здійснив шахрайські дії через, що був підписаний не справжній договір?

- Договір оренди передбачає як мінімум дві сторони: орендодавець та орендар. Тому висловлювання, що ми здійснили якісь шахрайські дії, то ми не могли укласти одні такі дії. Одна сторона не може укласти такий договор оренди. Тобто, якщо говорити абстрактно, то не «ми» здійснили шахрайські дії, а вже дві сторони уклали такій договір. Тепер конктетно. З данного випадку, видно по претензії тих хто до вас звернувся, що другою стороною є той хто звернувся. Ви ім задавали питання, чому вони склали такий договір по якому хтось когось ошукав? Для того, щоб дати відповідь на ваше питання треба перевірити ряд нявних фактів, шо є, і додатково з’ясувати інші перш ніж на нього дати відповідь

- Це правда, що тут лишилися усі бухгалтерські та підприємницькі документи Аміра Шіноуда, які він не може забрати?

- Тут і до цього часу знаходяться певні документи фізичної особи підприємця Шіноуда Аміра. Більше того… Це ж ми з вами лічно бєсєдуєм, правда? Я ж дал вам коммєнтаріі в пісьмєнном відє, правда? Безпосередньо цьому підприємцю ТОВ «Компанія Фаді» було направлено два листа з повідомленням про вручення і встановлено терміни, щоб він сюди з’явився чи його представник і забрав свої речі і майно. До цього часу, зараз тут знаходяться його документи та речі.

- Дружина пана Аміра казала, що приходила за речами, але ви її не впустили.

- Дане приміщення вільне для доступу всіх. Речі належать фізичній особі підприємцю Шіноуді, юридично вірно, коли ці речі прийде забирати або сам Шіноуда Амір, або належним чином засвідчений його представник. Уже єсть нєкоторая скандальнасть зі сторони нєкой особи, то докумєнти будуть повертатися виключно по акту приймання-передачі з описом із підписаннями соронами факту передачі. В кінці вересня, сюди вільно зайшла людина, яка сказала, що  вона дружина Шіноуди і хотіла щось там забрати. Я був на місті у той час і розяснив, що порядок такий, що дружна вона чи ні повнна для відповідності існуючим правилам і нормам мати від нього повне доручення на ці дії, щоб у нас потім не виникало питань, що через годину прийде пан Амір і буде вимагати свої речі. Ми ж не знаємо які там у них в сім'ї стосунки. Такої довіреності у неї не було, але вона сказала що на наступний день вона прийде вже з такою довіріністтю. Один предмет вона все ж забрала із барної стойки. Ми їй це дозволили зробити, через те, що були люди і нам нєхатєлось чтоб била талкатня крікі скандал, бітьйо посуди. Так как та вещь, которую ана забрала нє імєла прінципіального значєнія ми разрєшилі. Послє таво, на наши пісьма с трєбованієм забрать вєщі нікто нє являлся. Магу сказать, што гдето двє нєдєлі назад стаяла на уліце рядом со зданієм жена Шіноуди вмєстє с участковим і штото єму обясняла показивая на ето кафе. Послє чєво прішла міліция і сказала, что она напісала заявлєніє і оні будут розбіратся. Ми дали необхідні документи та поясення зі свого боку. Я не бачу фактів, щоб хтось когось сюда нє пускал. Наоборот ми трєбуєм, чтоб оні сюда явілісь.

- Чиїм коштом було облаштоване кафе?

- Я как юріст представляю ТОВ «Компанію Фаді» і фінансовими, будівельними питаннями я не володію. Можна позвать власника. Думаю он нє будєт об етом расказивать. У нас ідьот лічний разгавор, помнітє, да? Ілі ви будєтє ето публіковать?

На нашу ствердну відповідь юрист Сергій Масалов відповів:

- Ну тогда ми нє комєнтіруєм, что утвєрждаєт та сторона,  кто сюда вложил десятки тисяч доларов, как там било написано вчєра.

- Можливо ви поясните, через що виник конфлікт між сторонами?

- Да, я вкурсє. Он виник нє по прічінам правовово характєра на самом дєлє. Просто сєчас он обльок такую форму. Он виник по прічінам разночтєній міжсємєйних в рєзультатах распрєдєлєнія ітогов нєково савмєсного бізнеса.

- Орендар вирішив «розприділити» все собі?

- В биту часто встречаєтся явленіє когда друзья і даже родствінікі дєлают совмеєтний бізнес. Когда оні начінают єво делать, мало кто із ніх задумивається о правовом вєрном оформлєніі всєго. Дажє інагда по прічінє того, што счітаєт нє етічним в отношеніях мєджу друзямі і родствінікамі составлять какієто формальние докумєнти. Как правіло, в таком совмєстном бізнесє, вознікают конфлікти мєджу друзямі і даже родствєнікамі. Битуєт даже поговорка, што нікогда с родствініком і другом совмесного бізнеса нє затєвай. Єщьо в другом случає поговорка у нас звучіт: «Хочеш друга прєвратіть во врага одолжи єму дєнгі». В етом случає совєршенно аналагічная сітуация. Но так как я юріст і прєдставляю інтєрєси одной із сторон ето бил мой не правовой комєнтарій, а битовой. Такой нофлікт нужно рєшать в правовом полє, а нє емоціями. Надєюсь ми понялі друг друга.

Тим часом, ми отримали відповідь від МВС України в Рівненській області наступного змісту:

«На Ваш запит щодо доступу до публічної інформації від 21.10.2013 повідомляємо, що протягом 2013 року в журналі Єдиного обліку Рівненського МВ УМВС заяв та повідомлень щодо конфлікту навколо кафе «Суренж» між орендарем та власником приміщення по вул. Соборна 16, м. Рівне, зареєстровано не було.

Також, заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події від громадянина Шіноуда Аміра Фекрі Рагеб в Рівненський міський відділ протягом поточного року не надходили».

Читайте також: Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів. ФОТО

 

Ключові слова: 

Коментарі

Тільки в Рувнему можуть подібним чином розмовляти люди.
Абок українською або оригінал плюс переклад. Будьте ласкаві не уподібнюватися назькокультурній та низькоінтелектуальній більшості цього населегого пункту.
Є ж якась жержавна мова.

Хочу розказати своє не задоволення даним кафе!
Ми з чоловіком часто відвідували це кафе. Дуже вже подобалась нам їхня картопелька фрі та піцца.
Але останні 2 походи мене дуже засмутили. Тому я зробила висновок,що ходити туди я більше не збираюсь!
Один раз ми потрапили на живу музику, співали вони звісно дуже гарно,претензій не маю. Але музика була настільки гучною (все одно що в клубі), що нам потрібно було кричати,щоб поспілкуватись. На прохання зробити колонки трошки тихіше, офіціатка нам відмовила,сказавши,що більшості подобається. Того дня ми прийшли компанією (9 чоловік) це по кількості тоді присутніх відвідувачів половина з них.Тобто прохання половини відвідувачів кафе їм не важливе!

Іншого разу таке ж незадоволення. Музика грала дуже гучно!. І нам знову відмовили, пояснивши, що у них знятий банкетний зал і музику замовляють вони.
Я розумію, у людей свято,але в кафе це зовсім не продумано. Прості відвідувачі,які прийшли поїсти та поговорити цього зробити не могли. Причому, дуже багато блюд в меню просто було відсутнє!

Розчарувавшись в новому кафе ми просто пішли в сусідню піцерію "Сієста".
Надіюсь,власники прочитають це повідомлення і приймуть хоч якісь міри,бо так у них клієнтів точно не лишиться.

тобто Масалов замовив статтю у який журналіст показала його де***ом і делитантом у справ?

хто замовинк-українофоб Масалов,бо Ви його так славно розпіарили!!!!:)))))))))))))))))А то ховався під ніками Статус кво,Прохожій,Мімо проходіл,ніхто не знав в лице цього діяча,зараз-знають всі!!!!!

декілька матеріаліп під ряд, через те, що для одного забагато інформації. Цікаво, а хто замовинк?

Заказуха :) Чотири статті за 2 дні про одну й туж подію і людину... Одне й теж саме - "скукота". А коменти мабуть сам замовник коментує... Ха-ХА

РЕСПЕКТ і УВАЖУХА!!! Окремо-за супер-фото статусквопрохожого.....:)))))))))))))))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.